Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Unex

Marka Unex jest profesjonalnym producentem klocków hamulcowych, linek i innych podzespołów rowerowych. Spełnianie przez przedsiębiorstwo wysokich, międzynarodowych standardów jakościowych jest wyrażone poprzez uzyskanie certyfikatów: ISO 9001 w roku 1997 oraz certyfikatu TS 16949 w roku 2009. Producent ciągle poszerza swoją działalność, starając się jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów.

  • Marka: UNEX
Od
Do

Jeśli szukasz producenta, który specjalizuje się w częściach rowerowych, a konkretniej klockach hamulcowych to dobrze trafiłeś! Marka Unex skupia się od wielu lat na projektowaniu podzespołów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort na trasie. Zobacz więcej informacji na ten temat.

Unex – profesjonalny producent części hamulcowych

Marka Unex to jeden z brandów firmy Alligator, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku kolarskim. Dzięki temu może czerpać od niej wiedzę, pomysły na nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ścieżkę produkcyjną. Wszystko po to, aby stworzyć zaawansowane części hamulcowe do codziennego stosowania przez bardziej i mniej doświadczonych kolarzy.

Unex jest firmą specjalizującą się w produkcji systemów kablowych, jednak w swojej ofercie ma także okładziny hamulcowe. Co ciekawe, dostarcza ich nie tylko do branży kolarskiej, ale także motoryzacyjnej. Współpracuje z dużymi koncernami samochodowymi, takimi jak BMW czy Mercedes. Kolarze doceniają tę markę za wiele nowoczesnych rozwiązań, niezawodność, a także konkurencyjne ceny. Dzięki temu jest znana na arenie międzynarodowej, nie tylko w Polsce i Europie.

Szeroka gama produktów na wyciągnięcie ręki

Unex cały czas udoskonala swoje części rowerowe, szczególnie jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych materiałów. W połączeniu z zaawansowaną technologią montażu możesz liczyć na solidne linki stalowe, pancerze ochronne, okładziny hamulcowe czy też klocki MTB. Gotowe zestawy są skomponowane w taki sposób, aby zawierały wszystkie niezbędne elementy do montażu np. przed sezonem lub w trakcie konserwacji jednośladu. Uzupełnieniem oferty są części serwisowe, które sprawdzą się jednakowo do użytku przydomowego, a także bardziej specjalistycznego.

Wyjątkowym segmentem oferty są organiczne okładziny hamulcowe. Osadzone są na stalowej płytce i wykonane z mieszaniny kilkudziesięciu materiałów bez azbestu czy też metali ciężkich. Mieszanka organiczna ma niską gęstość, dlatego okładziny pracują cicho i wydajnie, a także są odporne na działanie w trudnych suchych warunkach terenowych. Nowoczesną technologią jest też Thermo Dissipator™, znacznie zwiększająca odporność na zużycie i gotowa do pracy przy wysokiej temperaturze. Klocki znakomicie odprowadzają ciepło i wpływają na wydajne oraz bezpieczne hamowanie.

Dużym plusem jest to, że zestawy linek i pancerzy, a także same okładziny hamulcowe są dostępne pod względem cenowym dla każdego kolarza. Atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Sprawdź sam na CentrumRowerowe.pl!