Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

VDO

Liczniki rowerowe VDO produkowane są od 1999 roku. Wielu rowerzystów wybiera produkty tej marki ze względu na niezawodność i gwarancję jakości wykonania. Wytwarzane przedmioty to liczniki prędkości, czy też pulsometry, które stale dopracowywane są pod względem technologicznym, między innymi poprzez wprowadzenie nawigacji GPS. VDO uznawana jest za jednego z czołowych producentów elektroniki rowerowej.

  • Marka: VDO
brak wyników
Od
do
5,0

1 opinia

73 ,99 zł 73,99
-15% 86,90 zł
Dostawa GRATIS
99 ,99 zł 99,99
-8% 109 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
4,5

2 opinie

139 ,99 zł 139,99
-12% 159 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

W jaki sposób sprawdzać na bieżąco parametry jazdy rowerem? Oczywiście z wykorzystaniem praktycznych liczników. Marka VDO od wielu lat tworzy dobrze opracowane modele, które stały się kultowe na rynku elektroniki dla rowerzystów.

VDO – niezawodna elektronika dla rowerzystów

Pod koniec lat 90. ubiegłego wieku na rynku pojawiła się marka VDO. Wykorzystując najnowsze technologie, stworzyła szerokie spektrum elektroniki do codziennego użytkowania przez rowerzystów. To dopracowane urządzenia, zarówno pod względem samej obudowy i wykonania, jak i funkcjonalności. Na trasie okazują się niezastąpione i wskazują najważniejsze parametry jazdy. Aktualnie VDO zaopatruje ponad 50 krajów na całym świecie w wysokiej jakości sprzęt. 

W ofercie znajdziesz głównie przewodowe liczniki rowerowe. To duży plus, ponieważ nie musisz martwić się o zakłócenia. Dane zbierane są przez odbiornik przy kole i błyskawicznie są przekazywane do komputera znajdującego się na kierownicy.  Z biegiem czasu powstały też serie bezprzewodowe. Aby maksymalnie zwiększyć funkcjonalność urządzeń elektronicznych, marka oddaje do dyspozycji także zestawy ułatwiające przepięcie licznika na drugi rower.

Funkcje i udogodnienia liczników rowerowych VDO

Przede wszystkim wszystkie liczniki rowerowe produkowane przez VDO są proste w obsłudze. Nie wymagają dużej uwagi podczas jazdy, aby nie odrywać kolarza od trwającej aktywności. Wśród podstawowych funkcji jest start/stop, a także system zapamiętywania danych. Dzięki temu podejrzysz szybko parametry jazdy. Liczniki pokazują spalone kalorie, a także porównują aktualną prędkość do średniej szybkości na całej trasie. Popularnością cieszą się modele M1.1 oraz M2.1

Duży i jasny wyświetlacz to kolejny atut liczników od VDO. Wystarczy chwila, aby dowiedzieć się, ile już kilometrów przebyłeś, a także z jaką prędkością jedziesz. Poznaj wszystkie modele tej marki na CentrumRowerowe.pl!