Cena (zł)
-
Marka
Dodatkowe parametry
Bagażnik ATRANVELO Bor

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czarny

99.90 zł 69.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 31%
Producent: ATRANVELO

Bagażnik Atranvelo Bor jest przeznaczony do rowerów miejskich i trekingowych. Wyposażony został w aluminiową konstrukcję.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD75638
czarny
Rozmiar koła: 24", 27", 28", 27,5", 26" Waga: 566 g

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

69.00 zł Cena kat. 99.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 31%

Bagażnik ATRANVELO Elite

(0)

Kolor: czarny

119.90 zł 95.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 21%
Producent: ATRANVELO

Bagażnik Atranvelo Elite jest uniwersalnym, funkcjonalnym bagażnikiem turystycznym. Posiada opatentowany system mocowania.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD75634
czarny
Waga: 575 g

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

95.00 zł Cena kat. 119.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 21%

Wieloletnia tradycja połączona ze świeżym spojrzeniem ku przyszłości-szwedzki Atranvelo to synonim trwałości, funkcjonalności oraz inspirującego, wysmakowanego designu. Niezwykle dokładne testy produktów, współpraca z klientami oraz ciągłe inwestowanie w rozwój zrodziło owoc w postaci nieprzeciętnych części-nóżka do roweru? Podpórka? A może bagażnik? Atranvelo wszystkie te i mnóstwo innych komponentów doprowadziło do perfekcji.
Niektóre bagażniki rowerowe wymagają specjalnych akcesoriów, aby móc je zamontować lub w pełni wykorzystać. Dlatego też w tej kategorii znajdują się specjalne adaptery umożliwiające między innymi montaż bagażników do najróżniejszych rowerów np. bez specjalnych otworów montażowych (górnych i dolnych) lub w rowerach z hamulcami tarczowymi, które mogą kolidować z bagażnikiem. W sytuacji, gdy potrzebujesz zamocować sakwę do kierownicy lub nieprzystosowanego bagażnika pomocne okażą się specjalne adaptery, a jeśli zależy Ci na jak najlepszej ochronie bagażnika przed delikatnymi uszkodzeniami mechanicznymi, np. otarciami, warto zaopatrzyć się w samoprzylepne nakładki ochronne. Dostępne są również elastyczne linki i taśmy służące do stabilnego mocowania bagażu, większość z nich została wyposażona w metalowe haczyki ułatwiające szybkie zapięcie przewożonych rzeczy oraz późniejsze ich wyjęcie. Są one oferowane w różnych długościach i kolorach, aby umożliwić możliwie najlepsze dopasowanie do preferencji użytkownika. Bardziej zaawansowane modele taśm posiadają regulację długości przy pomocy napinacza dzięki czemu zabezpieczenie bagażu jest niezwykle szybkie i proste. W ofercie znajdują się również uchwyty przeznaczone do przewożenia smartfonów, nawigacji lub odtwarzaczy MP3. Uchwyty te pozwalają mieć urządzenie zawsze na oku, co jest niezwykle przydatne, np. wtedy gdy korzystamy z nawigacji GPS.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku