Cena (zł)
-
Marka
Rozmiar koła
Kolor
Montaż do sztycy
Dodatkowe parametry
Bagażnik ATRANVELO Bor

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czarny

99.90 zł 69.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 31%
Producent: ATRANVELO

Bagażnik Atranvelo Bor jest przeznaczony do rowerów miejskich i trekingowych. Wyposażony został w aluminiową konstrukcję.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD75638
czarny
Rozmiar koła: 27", 28", 24", 27,5", 26" Waga: 566 g

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
69.00 zł Cena kat. 99.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 31%

Bagażnik ATRANVELO Elite

(0)

Kolor: czarny

119.90 zł 95.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 21%
Producent: ATRANVELO

Bagażnik Atranvelo Elite jest uniwersalnym, funkcjonalnym bagażnikiem turystycznym. Posiada opatentowany system mocowania.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD75634
czarny
Waga: 575 g

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
95.00 zł Cena kat. 119.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 21%

Wieloletnia tradycja połączona ze świeżym spojrzeniem ku przyszłości-szwedzki Atranvelo to synonim trwałości, funkcjonalności oraz inspirującego, wysmakowanego designu. Niezwykle dokładne testy produktów, współpraca z klientami oraz ciągłe inwestowanie w rozwój zrodziło owoc w postaci nieprzeciętnych części-nóżka do roweru? Podpórka? A może bagażnik? Atranvelo wszystkie te i mnóstwo innych komponentów doprowadziło do perfekcji.
Z uwagi na sposób montażu bagażniki rowerowe tylne można podzielić na dwie grupy - mocowane przy osi koła oraz do wspornika siodełka. Dokonując zakupu powinniśmy wziąć pod uwagę jak duży ciężar planujemy przewozić rowerem. Bagażniki mocowane przy osi charakteryzują się znacznie większą nośnością sięgającą nawet 40 kilogramów i są niezbędnym wyposażeniem każdego rowerzysty wybierającego się na długie wyprawy. Wśród bagażników mocowanych do sztycy podsiodłowej próżno szukać takich o nośności powyżej 15 kilogramów, jednakże idealnie sprawdzą się np. w rowerach miejskich do przewożenia wyraźnie mniejszych bagaży o wadze nieprzekraczającej 8-10 kilogramów. W sytuacji, gdy planujemy przewozić na rowerze ciężkie sakwy warto wybrać bagażnik posiadający wzmocnienie zabezpieczające przed oparciem się bagażu o koło, bowiem w niektórych przypadkach może to prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Niezależnie od sposobu montażu, bagażniki rowerowe są produkowane z aluminium lub stali. Bagażniki wykonane z aluminium wyróżniają się zazwyczaj znacznie niższą wagą - różnice te mogę dochodzić nawet do 1 kg. Warto jednak podkreślić, że najwyższej jakości bagażniki stalowe mogą dorównać aluminiowym także i w tym aspekcie. Ponadto bagażniki stalowe mają jedną niezwykle istotną przewagę nad aluminiowymi - w przypadku pogwarancyjnej usterki znacznie łatwiej znaleźć serwis, który go zespawa.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku