Cena (zł)
-
Marka
Dodatkowe parametry
Zapięcie MASTERLOCK Quantum 8228

Brak opinii

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czerwony

od 44.90 zł
Producent: MASTERLOCK

Pleciona linka na kluczyk z dodatkowym zabezpieczeniem ze hartowanej stali. Gruba i wytrzymała, świetnie sprawdzi się przy każdym sprzęcie sportowym.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD62627
czerwony
Rozmiar: 100 cm, Wykończenie: połysk

W magazynie wysyłka w 24h

4 szt.
44.90 zł Cena kat. 79.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 44%

DD62626
zielony
Rozmiar: 100 cm, Wykończenie: połysk

W magazynie wysyłka w 24h

3 szt.
44.90 zł Cena kat. 79.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 44%

Renomowany producent zabezpieczeń rowerowych. Firma Masterlock oferuje zapięcia linkowe z zamkiem lub szyfrowe, mocne łańcuchy oraz wytrzymałe U-Locki. W ofercie znajdziemy również taśmy i linki służące do bezpiecznego umocowania i transportu bagaży.
Akcesoria rowerowe to wyposażenie dodatkowe, które uprzyjemnia bądź ułatwia jazdę na rowerze, a w wielu przypadkach czyni ją bezpieczniejszą. Do najczęściej kupowanych akcesoriów należą bez wątpienia mierzące parametry jazdy liczniki i oświetlające drogę, bądź sygnalizujące obecność na niej lampki rowerowe. Podobnie chętnie kupowane są bidony na napoje i służące do ich przewozu specjalne koszyki. Wielu rowerzystów wyposaża swoje pojazdy w chroniące przed błotem błotniki czy umożliwiające transport bagażu kosze rowerowe bądź bagażniki. Poprawie bezpieczeństwa służą wszelkiej maści odblaski, a w ruchu drogowym przydatne są również lusterka. Wymaganym przez prawo, a często ignorowanym i nie obecnym w rowerze akcesorium jest dzwonek. Bardzo popularne są również wszelkie akcesoria związane z dziećmi: boczne kółka, chorągiewki czy specjalne foteliki do przewożenia najmłodszych. Bezcenne może okazać się również utrudniające, bądź uniemożliwiające kradzież jednośladu skuteczne zapięcie rowerowe, w które warto zaopatrzyć się już w momencie kupna roweru. Licho nie śpi...
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku