Cena (zł)
-
Marka
Dodatkowe parametry
Torba na smartfona MERIDA

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czarny

59.90 zł
Producent: MERIDA

Praktyczna torba na smartfona Merida pozwala na łatwy dostęp do telefonu podczas jazdy. Wytrzymały materiał dobrze chroni telefon przed uszkodzeniem.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
370542
czarny
Montaż: na ramę, Rozmiar: Small

W magazynie wysyłka w 24h

4 szt.
59.90 zł
Dzwonek MERIDA

(0)

Kolor: biały-czarny

7.90 zł
Producent: MERIDA

Mały lekki dzwonek o estetycznym wzornictwie i przyjemnym brzmieniu.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
366674
biały-czarny

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
7.90 zł
Założona w 1972 roku firma Merida jest jednym z największych producentów rowerów na świecie. Ciągłe udoskonalanie produkcji oraz dbałość o szczegóły sprawia, że rowery Merida są tak dopracowane, a fabryczny team odnosi sukcesy w wyścigach rozgrywanych na całym świecie. W ofercie firmy oprócz rowerów znajdziemy całą gamę praktycznych akcesoriów uprzyjemniających jazdę.
Akcesoria rowerowe to wyposażenie dodatkowe, które uprzyjemnia bądź ułatwia jazdę na rowerze, a w wielu przypadkach czyni ją bezpieczniejszą. Do najczęściej kupowanych akcesoriów należą bez wątpienia mierzące parametry jazdy liczniki i oświetlające drogę, bądź sygnalizujące obecność na niej lampki rowerowe. Podobnie chętnie kupowane są bidony na napoje i służące do ich przewozu specjalne koszyki. Wielu rowerzystów wyposaża swoje pojazdy w chroniące przed błotem błotniki czy umożliwiające transport bagażu kosze rowerowe bądź bagażniki. Poprawie bezpieczeństwa służą wszelkiej maści odblaski, a w ruchu drogowym przydatne są również lusterka. Wymaganym przez prawo, a często ignorowanym i nie obecnym w rowerze akcesorium rowerowym jest dzwonek. Bardzo popularne są również wszelkie akcesoria związane z dziećmi: boczne kółka, chorągiewki czy specjalne foteliki do przewożenia najmłodszych. Bezcenne może okazać się również utrudniające, bądź uniemożliwiające kradzież jednośladu skuteczne zapięcie rowerowe w które warto zaopatrzyć się już w momencie kupna roweru. Licho nie śpi...