Cena (zł)
-
Marka
Rozdzielczość
Kolor
Ekran
Wodoszczelność
Dodatkowe parametry
Wyprzedaż
Darmowa
wysyłka

Kolor: czarny

1299.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 46%
699.00 zł
Producent: XIAOMI

Innowacyjność, wszechstronność i nieprzeciętna funkcjonalność - oto cechy Xiaomi YI 2, sprzętu stanowiącego perfekcyjnie dopracowaną syntezę stylu, komfortu użytkowania i najwyższej jakości komponentów. Uwiecznij niepowtarzalne chwile w jakości 4K, twórz wyjątkowe filmy - edytuj i montuj dzięki specjalnej, mobilnej aplikacji.

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD100472
czarny
Rozdzielczość: 4K Ultra HD

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
Cena kat. 1299.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 46%
699.00 zł


Kamera sportowa to sprzęt, który zarejestruje nasze przeżycia i umożliwi podzielenie się nimi z bliskimi, znajomymi i innymi osobami. Kamera na rower może sprawić, że nagranie z każdej przejażdżki zamieni się w pasjonujący i porywający film. Wystarczy ją zamocować pod siedzeniem, na kierownicy, kasku lub w innym miejscu ciała i oddać się ulubionej rozrywce.

Jaka kamera na rower będzie odpowiednia?

Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Ostateczny wybór zależy od wielu czynników. Jednak tak naprawdę wszystko sprowadza się do budżetu, jaki zamierzamy przeznaczyć na ten zakup. Tania kamera sportowa w naszym sklepie jest dostępna za mniej niż 500 zł. Mimo niskiej ceny sprzęt zachwyca możliwościami i zaawansowaniem technicznym. Umożliwia robienie zdjęć najwyższej jakości oraz wybór trybu nagrywania odpowiadającego charakterowi wykonywanej aktywności. Za urządzenia bardziej renomowanych producentów, m.in. GoPro, trzeba zapłacić trochę więcej. W tym gronie jest też Garmin kamera. W zamian można oczekiwać dużej funkcjonalności, niezawodności i względnie prostej obsługi, czyli wszystkiego, czym charakteryzować się powinna dobra kamera sportowa.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku