Cena (zł)
-
Marka
Kolor
Wyświetlacz
Maksymalna prędkość
Pulsometr
Kadencja
Średnia prędkość
Wysokościomierz
Temperatura
Podświetlenie
Dodatkowe parametry
Licznik bezprzewodowy AUTHOR CAT-10W

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czarny

169.00 zł 139.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%
Producent: AUTHOR

Bezprzewodowy licznik rowerowy wyposażony we wszystkie najbardziej popularne funkcje. Skonstruowany przy współpracy z cenioną firmą CATEYE.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD94936
czarny

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

139.00 zł Cena kat. 169.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%

Czeski producent popularnych rowerów wszystkich typów: dziecięcych, turystycznych, crossowych, górskich i szosowych. W ofercie firmy Author znajdziemy również ramy rowerowe, szeroką gamę części i akcesoriów rowerowych oraz odzież. Dla każdego coś miłego.
Licznik rowerowy to urządzenie, które nie tylko dostarcza rowerzyście użyteczne informacje, ale też mnóstwo frajdy. Licznik rowerowy wyposażony jest bowiem w wiele przydatnych i praktycznych funkcji, które sprawiają, że jazda bicyklem jest jeszcze bardziej emocjonująca. Podstawowy model licznika Sigma Sport zadowoli każdego miłośnika kręcenia na dwóch kółkach i poinformuje go o prędkości i czasie jazdy, godzinie, pokonanym dystansie. Bardziej zaawansowany komputer rowerowy ma kilkanaście funkcji, które z pewnością przydadzą się miłośnikom ścigania oraz tym, którzy chcą zrzucić wagę. Przy intensywnej jeździe polecany jest licznik rowerowy z pulsometrem monitorującym aktywność serca. Z reguły im bardziej rozbudowane możliwości pomiarowe urządzenia, tym wyższa jest jego cena. Jednak to, jaki licznik rowerowy wybierzemy, zależy też od naszych potrzeb, oczekiwań, pokonywanych tras, zwyczajów rowerowych (np. tego, czy jeździmy w niepogodę). W przypadku dłuższych wypadów w nieznane rejony przydatna może się okazać opcja nawigowania, którą posiada licznik rowerowy z GPS. Każdy licznik rowerowy Sigma składa się z wyświetlacza LCD mocowanego na kierownicy (ewentualnie - mostku) oraz czujników (magnesów) instalowanych na kole i trójkącie przednim lub tylnym. Licznik rowerowy bezprzewodowy nie wymaga łączenia tych elementów, przez co jest łatwiejszy w montażu niż model przewodowy. Nie jest też aż tak bardzo narażony na przypadkowe uszkodzenia.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku