Lusterko AM-45 czarne AUTHOR Powiększ

Lusterko AM-45 czarne AUTHOR

Lekkie lusterko rowerowe do montażu w miejscu korków kierownicy. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
4,5 (3)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
347600 czarny
24h
 • W magazynie wysyłkowym
>12  szt. 10,90
Cena kat. 12,90 zł
Oszczędzasz: 16%
Author
Author to producent wysokiej klasy rowerów oraz komponentów rowerowych.Jego historia sięga początku lat 90', kiedy to firma zaczęła importować rowery z Azji.Z czasem liczba oferowanych modeli sukcesywnie rosła, dzięki czemu Author jest obecniejedną z najlepiej rozpoznawanych marek rowerów w Polsce.Głównymi zaletami produktów firmy Author jest wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena.

Lusterko AM-45

Lekkie lusterko rowerowe do montażu w miejscu korków kierownicy.

  CECHY:
  • Lekkie lusterko rowerowe
  • Montowane w miejscu korków kierownicy
  • Uniwersalne
  • Regulowany kąt ustawienia
  • Może być mocowane z prawej lub lewej strony kierownicy
  • Łatwy montaż
Ocena klientów:
4,5 (3)
4
Dodano:
Przez:

Wszystko zgodne z opisem tylko, że firma AUTHOR wymyśliła w dolnej części lusterka na szkle napis AUTHOR, trzeba się przyzwyczaić, mogło by być to logo po drugiej stronie.

5
Dodano:
Przez:

małe, sprytne, trwałe i naprawdę sporo w nim widać

4
Dodano:
Przez:

Lusterko zamontowałem w szosówce. Z początku trudno było dostrzec cokolwiek w tak niewielkim lusterku, jednak po kilku przejażdżkach mój wzrok "nauczył" się dostrzegać samochody, także myślę, że moje bezpieczeństwo wzrosło, a wygoda na pewno. Plusy: + niska cena; + łatwość montażu; + łatwe wyjmowanie lusterka z przegubu (gdy chcemy przypiąć rower do stojaka); + dobra widoczność samochodów z włączonymi światłami, pomimo małych rozmiarów lusterka; + odporność na wstrząsy Minusy ? zbyt duży napis "AUTHOR" niepotrzebnie ograniczający obraz w lusterku; ? montowanie na baranku roweru szosowego wiąże się z częstą koniecznością ustawiania kąta lusterka na nowo, z powodu potrącania kolanem.

Oceń Lusterko AM-45 czarne

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.