Lusterko Cycle Star 80 czarne 903/2 BUSCH & MULLER Powiększ

Lusterko Cycle Star 80 czarne 903/2 BUSCH & MULLER

Lusterko o powiększonej powierzchni wykonane z dobrej klasy materiałów. Wyposażone w mocowanie o długości około 5 cm. Przeznaczone do rowerów trekkingowych. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
3,5 (2)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Busch & Müller
Firma Busch & Muller jest wiodącym producentem oświetlenia rowerowego.Wiele najwążniejszych i innowacyjnych odkryć technologicznych, jak na przykład inteligentne oświetlenie, zaszło właśnie w tym miejscu.Busch & Muller jest firmą rodzinną, a miejsce zakładu produkcyjnego, który znajduje się w Niemczech, nie zmieniło się od czasu założenia firmy, a dokładniej od 1925 roku.
Lusterko o powiększonej powierzchni wykonane z dobrej klasy materiałów. Wyposażone w mocowanie o długości około 5 cm. Przeznaczone do rowerów trekkingowych.CECHY:
  • Duże pole widzenia
  • Mocowanie wykonane z aluminium
  • Różnorodne możliwości montażu
Ocena klientów:
3,5 (2)
2
Dodano:
Przez:

Lusterko trudno było ustawić aby posiadało właściwe pole widzenia. Udało się to dopiero podczas drugiej jazdy. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że przy tej próbie prawdopodobnie kulka wysunęła się nieco z gniazda i przy jakichś nierównościach ďogi zostało w lesie.

5
Dodano:
Przez:

Bardzo dobre wykonanie , super widoczność. POLECAM LUSTERKA BUSCH & MULLER .

Oceń Lusterko Cycle Star 80 czarne 903/2

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.