Lusterko BM 300G czarne  CATEYE Powiększ

Lusterko BM 300G czarne CATEYE

mocowane do końca kierownicy / łatwa instalacja śrubokrętem krzyżakowym / doskonałe w jeździe miejskiej i turystycznej / ogromnie podnosi bezpieczeństwo rowerzysty Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
4,5 (7)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
  • mocowane do końca kierownicy
  • łatwa instalacja śrubokrętem krzyżakowym
  • doskonałe w jeździe miejskiej i turystycznej
  • ogromnie podnosi bezpieczeństwo rowerzysty
Ocena klientów:
4,5 (7)
4
Dodano:
Przez:

Jestem zadowolony z tego lusterka. Sporo w nim widać mimo rozmiaru. Ktoś tu pisał, że jest delikatne. Opinii tej nie podzielę ;) Wystarczy luźniej skręcić śrubkę na wciskanej końcówce tak żeby lusterko nie miało za lekko ale w razie nagłej sytuacji żeby mogło się złożyć albo przekręcić. Moje przetrwało 2-3 wywrotki i jeden wypadek z samochodem. Niestety nie jest uniwersalne, nie pasuję do wąskich kierownic. W drugim rowerze średnica wew. kierownicy to ok. 25mm i już do niej nie pasowała.

4
Dodano:
Przez:

Lusterko świetne jak za tą cenę. Dobra widoczność i co najdziwniejsze, mimo leciwej budowy dość wytrzymałe ze względu na pełną możliwość obrotu lusterka. Miałem już parę dziesiąt wywrotek oraz spotkanie 3 stopnia z samochodem i oprócz śladów po bitwie lusterko jest całe. Co prowadzi również do minusa, lusterko łatwo się przestawia i trzeba co jakiś czas regulować ale coś za coś. Można mocniej go skręcić ale wtedy na 105% lusterko nie złoży się podczas wywrotki, tylko złamie.

5
Dodano:
Przez:

Lusterko fajne w tej cenie . UWAGA JEST BARDZO DELIKATNE. TO JUŻ CHYBA MOJE TRZECIE.

5
Dodano:
Przez:

A ja mam akurat kierownice drewnianą z bambusa i pasuje bez adaptera. Dziwny jest ten świat.

5
Dodano:
Przez:

Doskonałe, bardzo dobra widocnzość

4
Dodano:
Przez:

Bardzo dobra widoczność. Przed zakupem radzę sprawdzić średnicę wewnętrzną kierownicy bo ja mam aluminiową i musiałem sobie dorobić adapter.

5
Dodano:
Przez:

małe, solidne, obraz bez zarzutu

Oceń Lusterko BM 300G czarne

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.