Cena (zł)
-
Marka
Zasilanie
Kolor
Ładowanie usb
Dodatkowe parametry
Torba podsiodłowa TOPEAK BackLoader

Brak opinii

(0)

Nowość

Kolor: czarny

329.90 zł
Producent: TOPEAK

TOPEAK BackLoader oferuje dużą pojemność przy niskiej wadze i kompaktowej konstrukcji. Umożliwia uniknięcie ciężkich bagażników. 

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD124874
czarny
Montaż: podsiodłowe, Pojemność: 15 L

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

329.90 zł

Firma Topeak od 1991 roku produkuje akcesoria, dzięki którym jazda na rowerze jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. W ofercie firmy znajdziemy szerokie spektrum produktów, od bidonów i błotników poprzez oświetlenie i narzędzia po wysoko cenione torby do przewozu wszelakiego dobra. Sprytne rozwiązania sprawiają, że produkty firmy Topeak są tak popularne wśród rowerzystów.
Lampa czołowa to bardzo praktyczny i uniwersalny gadżet, który przydaje się także rowerzystom. Jako dodatkowe źródło światła zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Cyklista jest lepiej widoczny po zmierzchu przez innych użytkowników dróg i ścieżek, a także sam ma lepszą widoczność. Wszystko dzięki temu, że zasilana bateriami lub akumulatorem czołówka jak na swoje kompaktowe rozmiary ma stosunkowo dużą moc. Przeciętnie jest to ok. 100-200 lumenów, ale dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej jasności przygotowano modele z kilkukrotnie większą mocą. Natura tej lampy sprawia, że może być użytkowana w każdym rowerze. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często korzystają z pożyczanych jednośladów. Czołówka na rower to pod wieloma względami bardzo dobry zakup. Po pierwsze, elastyczna i regulowana opaska zapewnia łatwe i szybkie dopasowanie do głowy, a niska waga daje duży komfort w użytkowaniu. Po drugie, dzięki diodom LED lampka czołowa jest bardzo wydajna. Po trzecie, jest wodoszczelna i można z niej korzystać także przy niepogodzie i niskiej temperaturze. Po czwarte, jej wytrzymała obudowa gwarantuje odporność na wstrząsy spowodowane upadkiem.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku