Cena (zł)
-
Marka
Zasilanie
Kolor
Ładowanie usb
Dodatkowe parametry
Lampka TOPEAK White Lite II

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny

od 59.90 zł
Producent: TOPEAK

Lekka, wodoodporna lampka wyposażona w trzy jasne diody. Zapewnia silne światło przy niewielkich rozmiarach. 

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD54180
czarny
Waga: 24 g

W magazynie wysyłka w 24h

3 szt.
59.90 zł

DD26290
biały
Waga: 24 g

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
59.90 zł

Lampka TOPEAK White Lite Race

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny

55.90 zł
Producent: TOPEAK

Lekka lampka odporna na działanie deszczu. Wyposażona w dwie super jasne diody LED dające dużo światła. Przystosowana również do kierownic o powiększonej średnicy.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD54181
czarny
Waga: 35 g

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

55.90 zł

Firma Topeak od 1991 roku produkuje akcesoria, dzięki którym jazda na rowerze jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. W ofercie firmy znajdziemy szerokie spektrum produktów, od bidonów i błotników poprzez oświetlenie i narzędzia po wysoko cenione torby do przewozu wszelakiego dobra. Sprytne rozwiązania sprawiają, że produkty firmy Topeak są tak popularne wśród rowerzystów.
Lampka rowerowa przednia wchodzi w skład obowiązkowego wyposażenia jednośladu. Jednak warto ją mieć nie tylko ze względu na przepisy o ruchu drogowym, ale także dla własnego bezpieczeństwa i wygody. Współczesna lampa rowerowa przednia to sprzęt, który nie nastręcza problemów z montażem. Może być mocowana albo na kierownicy, albo na widelcu przednim i błyskawicznie wypinana z uchwytu. Ten ostatni reguluje się przy pomocy śrubokrętu krzyżakowego, co pozwala dopasować rozpiętość mocowania do rur o różnej średnicy. Obudowa lampy przedniej dostępna jest w różnych kształtach. Największą popularnością cieszy się ten sferyczny i prostokątny. Odporność na uszkodzenia mechaniczne zapewnia lampie wytrzymałe i jednocześnie bardzo eleganckie tworzywo, jakim jest aluminium. Wyposażona w wysokiej mocy diody LED lampka przednia do roweru skutecznie rozświetli każdy mrok. Dzięki niej można bez obaw podróżować w nocy również na obszarach pozamiejskich, a nawet w terenie. Zwykle lampa przednia ma kilka trybów świecenia i jest zasilana bateriami lub akumulatorem. Niektóre modele po wypięciu mogą służyć jako kompaktowe latarki, które zmieszczą się w każdej kieszonce
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku