Pompki rowerowe Kross

Pompki rowerowe Kross to produkty pochodzące od renomowanego, polskiego producenta. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Gwarantują trwałość na długie lata i sprawdzają się w każdych warunkach. To przydatne akcesoria w serwisach, jak i domowych warsztatach. Oferta polskiego producenta zainteresuje każdego zwolennika dwóch kółek. Znajdziemy w niej modele stacjonarne o dużej pojemności cylindra, dzięki któremu pompowanie jest bardzo wydajne. Dodatkowo obecność precyzyjnego manometru, ułatwia uzyskanie odpowiedniej wysokości ciśnienia. Konstrukcje pompek stacjonarnych marki Kross są estetycznie wykonane i stabilne za sprawą solidnej podstawy. Modele umożliwiają napompowanie każdego rodzaju wentyli oraz opon tubeless.

Wróć do Akcesoria rowerowe

Od
do

Nie znaleźliśmy produktów odpowiadających Twoim parametrom...

Wyczyść filtry i zobacz listę produktów

Spróbuj zmienić parametry filtrów
jeśli to nie pomoże skontaktuj się z naszym ekspertem.

Szukasz produktu, a nie ma go w sklepie? Napisz lub zadzwoń!
Postaramy się go w krótkim czasie dla Ciebie sprowadzić.

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach:

pon. - pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 8:00 - 16:00

Pompki rowerowe Kross dostępne są również w wersjach ręcznych, które z powodzeniem możemy zamontować do roweru. To wygodne i poręczne modele, przydatne zarówno w trasie – zwłaszcza lekkie pompki teleskopowe, jak i w domu. Posiadają one również precyzyjne manometry, umożliwiające kontrole nad wtłaczanym powietrzem. W ofercie producenta znajdują się również pompki, które posiadają wygodny uchwyt T-handle oraz takie, przystosowane do każdego rodzajów wentyli.

W ofercie marki znajduje się również pompka rowerowa Kross hybrydowa, pompującą standardowo, a także na naboje CO2. Dodatkowo producent posiada też modele, dzięki którym utrzymanie prawidłowego ciśnienia w amortyzatorach przednich i damperach powietrznych jest o wiele prostsze. Posiadają one wbudowane, elastyczne wężyki, aby dotrzeć w trudnodostępne miejsca.