Cena (zł)
-
Marka
Dodatkowe parametry
Torba na kierownicę KROSS Roamer Map

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny

139.99 zł 109.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 22%
Producent: KROSS

Torba na kierownicę z bardzo szybkim systemem montażu. Wyposażona w specjalną folię do przechowywania i korzystania z mapy w czasie jazdy.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD93706
czarny

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
109.00 zł Cena kat. 139.99 zł
OSZCZĘDZASZ: 22%

Firma z Pszasnysza to największa marka rowerowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Produkuje rowery każdej klasy w szerokim przedziale cenowym, od rowerów przeznaczonych dla amatorów poprzez nowoczesne rowery wyczynowe. W kolekcji Krossa sporo miejsca zajmują również rowery turystyczne, miejskie i te dla dzieci. Dostępny jest również szereg akcesoriów (m.in. liczniki, oświetlenie, narzędzia) oraz kolekcja odzieży rowerowej.
Torby, kufry i sakwy rowerowe to niezbędne akcesoria na każdą przejażdżkę rowerową. Torby rowerowe umożliwiają bezpieczne przewożenie dętek, narzędzi rowerowych czy innych drobnych przedmiotów, natomiast sakwy dzięki swojej dużej pojemności umożliwiają bezpieczne przewożenie większych przedmiotów. Dla fanatyków jazdy w trudnych warunkach najciekawszym wyborem będą sakwy Ortlieba pozwalające przewieść odzież bez nerwów o to, czy będzie sucha po dojeździe do hotelu, czy miejsca obozowania.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku