Manetki Shimano Altus | Acera

Data aktualizacji: 14-12-2017

ACERA

W roku 2016 zadebiutowała nowa odsłona 9 rzędowej serii ACERA oznaczona numerem 3000. Równocześnie wciąż produkowana jest 8 rzędowa grupa ALTUS/ACERA z serii 310/360. Acera 3000 dostępna jest z manetkami 9 rzędowymi Rapidfire Plus. Jest też najniższą z grup osprzętu Shimano posiadającą dedykowane hamulce tarczowe.

SL-M3000-L - manetka lewa 3 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń.

SL-M3000-R - manetka prawa 9 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń.

ST-M3050-L - klamkomanetka lewa 3 rzędowa montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną, 2 palcową, hydrauliczną klamkę hamulcową do hamulców tarczowych.

ST-M3050-R - klamkomanetka prawa 9 rzędowa montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną, 2 palcową, hydrauliczną klamkę hamulcową do hamulców tarczowych.

ST-T3000-L - klamkomanetka lewa 3 rzędowa Tapfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny, suwakowy wskaźnik przełożeń. Klamka hamulcowa współpracuje z hamulcami typu V-Brake i tarczowymi mechanicznymi.

ST-T3000-R - klamkomanetka prawa 9 rzędowa Tapfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny, suwakowy wskaźnik przełożeń. Klamka hamulcowa współpracuje z hamulcami typu V-Brake i tarczowymi mechanicznymi.


ALTUS/ACERA

SL-M360-L - manetka lewa 3 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń.

SL-M360-R - manetka prawa 8 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń

SL-M310-L - manetka lewa 3 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń.

SL-M310-R - manetka prawa 7/8 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń

ST-M310-L2/L4 - klamkomanetka lewa 3 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną klamkę hamulcową do hamulców V-Brake i tarczowych mechanicznych. Wersja L4 posiada przełącznik umożliwiający współpracę klamki z hamulcami typu Cantilever, szosowymi i bębnowymi. Klamka L2 jest 2 palcowa, a L4 4 palcowa.

ST-M310-R2/R4 - klamkomanetka prawa 8 rzędowa Rapidfire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną klamkę hamulcową do hamulców V-Brake i tarczowych mechanicznych. Wersja R4 posiada przełącznik umożliwiający współpracę klamki z hamulcami typu Cantilever, szosowymi i bębnowymi. Klamka R2 jest 2 palcowa, a R4 4 palcowa.

ST-EF51-L2A/L4A - klamkomanetka lewa 3 rzędowa EZ Fire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną klamkę hamulcową do hamulców V-Brake i tarczowych mechanicznych. Wersja L4A posiada przełącznik umożliwiający współpracę klamki z hamulcami typu Cantilever, szosowymi i bębnowymi. Klamka L2 jest 2 palcowa, a L4 4 palcowa.

ST-EF51-8R2A/8R4A - klamkomanetka prawa 8 rzędowa EZ Fire Plus montowana do kierownicy za pomocą obejmy. Wyposażona w optyczny wskaźnik przełożeń i zintegrowaną klamkę hamulcową do hamulców V-Brake i tarczowych mechanicznych. Wersja L4A posiada przełącznik umożliwiający współpracę klamki z hamulcami typu Cantilever, szosowymi i bębnowymi. Klamka 2A jest 2 palcowa, a 4A 4 palcowa.


)