Zwrot towaru

Zwrot towaru w Centrumrowerowe.pl odbywa się w czterech etapach:

Wypełnienie formularza

Wypełnij odpowiedni formularz i dołącz go do zwracanego towaru. Do wyboru masz dwie możliwości:
  • Zwrot towaru bez podania przyczyny. Zgodnie z prawem masz 14 dni kalendarzowych na zwrócenie produktu bez przyczyny. Formularz odstąpienia od umowy.

  • Zwrot towaru z podaniem przyczyny. Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego Centrumrowerowe.pl masz 60 dni kalendarzowych na zwrócenie towaru, podając przyczynę. Formularz zwrotu.
Przesłanie produktu

Na adres ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz prześlij nam zwracany produkt. Na paczce prosimy o umieszczenie dopisku „Zwroty”. Przesyłki z odbiorem w paczkomacie lub z opcją płatności „za pobraniem” nie będą przyjmowane. Do przesyłki koniecznie dołącz formularz zwrotu oraz oryginał dowodu zakupu. Gdy zwracasz tylko część towarów z zamówienia, skorygowany rachunek zostanie odesłany.

Prosimy o przesłanie opakowania oraz kompletu metek umieszczonych przy produkcie. Odesłanie tych elementów jest warunkiem koniecznym przy zwrocie w ramach opcji „60 dni na zwrot”. Produkty noszące ślady użytkowania lub montażu nie będą przyjmowane (towar musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako nieużywany). Tutaj znajduje się regulamin zwrotu 60 dni.
Korekta faktury

Gdy otrzymamy zwracany towar, wystawimy korektę faktury VAT, którą otrzymasz drogą e-mailową. Gdy zapoznasz się z jej treścią, potwierdź otrzymanie korekty.
Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.


W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu:
52 582 22 22.

Powrót do kategorii

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku