Ile wynosi czas realizacji zamówienia w CentrumRowerowe.pl?

Informacja o dostępności jest wyświetlana przy każdym produkcie. I tak:oznacza, że towar jest w naszym magazynie w ilości większej lub równej 1 i powinien być wysłany najpóźniej następnego dnia roboczego po potwierdzeniu (o ile w zamówieniu nie znajdują się produkty o innym statusie dostępności oraz ilość zamówiona nie jest większa od stanu magazynowego),

oznacza, że jeśli zamówienie zostanie potwierdzone do godziny 08:00, to zamawiany towar powinien być wysłany w ciągu następnych 3 do 5 dni roboczych,

oznacza, że jeśli zamówienie zostanie potwierdzone do godziny 08:00, to zamawiany towar powinien być wysłany w ciągu następnych 15-30 dni roboczych,

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. W dniu wysyłki otrzymają Państwo od nas mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia.

W przypadku wysyłki roweru, ze względu na konieczność jego dokładnego zabezpieczenia na czas transportu, powyższe czasy mogą ulec wydłużeniu, nie więcej jednak niż o dwa dni robocze.

Dokładamy wszelkich starań, aby na stronie wyświetlały się jedynie faktycznie dostępne produkty. Strona aktualizowana jest wielokrotnie w ciągu dnia również pod kątem dostępności u dostawców. W wyjątkowych przypadkach może jednak zdarzyć się, że wyświetlany towar nie jest już dostępny (lub dostępna jest ilość mniejsza od zamówionej). O takiej sytuacji informujemy Klienta najszybciej jak to możliwe.

Wszystkie terminy realizacji odnoszą się do dni roboczych i nie obejmują terminu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera. We wszystkich przypadkach ewentualnego opóźnienia informujemy Klienta o przyczynie opóźnienia i przewidywanym terminie realizacji.

W każdym momencie możecie Państwo sprawdzić na jakim etapie jest realizacja Państwa zamówienia logując się na swoje konto.
Z przyczyn od nas niezależnych realizacja zamówień w okresie przedświątecznym (od połowy listopada do końca grudnia) oraz przy ekstremalnej pogodzie (powodzie, śnieżyce itd.) zwykle ulega wydłużeniu. W związku z tym uprzejmie prosimy, żeby wszelkie zamówienia na prezenty składać z większym niż zwykle wyprzedzeniem.

Powrót do kategorii

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku