Kask

Jeżeli można wytypować jedną z odmian kolarstwa, która kojarzy się rowerzystom z wysokim poziomem sportowym, a oprócz tego z najwyższym poziomem estetyki i stylu to bez wątpienia będzie to kolarstwo szosowe. Ewolucja sprzętu sportowego sprawiła, że może on nie tylko spełniać swoją rolę i pokładane w nim oczekiwania, ale bardzo często może także świetnie wyglądać. Z pewnością wiedzą o tym zawodnicy teamu SKY (wraz z Polakami w składzie), którzy na co dzień korzystają z produktów włoskiej marki KASK .

atrakcyjny włoski dizajn w pełnej krasie

Bezpieczeństwo w sportach rowerowych (i nie tylko) jest sprawą wyjątkowej wagi. Amatorzy sportu chcą na co dzień czerpać ze swojej pasji jak najwięcej przyjemności, a zawodowcy stale dążą do przekroczenia kolejnej granicy możliwości. Granicy, której sforsowanie ułatwiać mają produkty o coraz to lepszych parametrach wagowych, jakościowych, czy aerodynamicznych. Przede wszystkim zaś, tych związanych z bezpieczeństwem.

KASK jest firmą stosunkowo młodą, założoną w 2004 roku, lecz kilkanaście lat na rynku pozwoliło tej marce na wdarcie się przebojem do pierwsze ligi producentów sprzętu sportowego w wielu dyscyplinach. Od początku priorytetami firmy było tworzenie produktów premium.. kask kask o profilu wybitnie aerodynamicznym

Dyscypliny w jakich KASK jest obecny to kolarstwo (szosowe, MTB i jazda na czas) i triathlon, a także szeroko pojęte sporty zimowe (narty, snowboard), sporty outdoorowe oraz jazda konna. Produkty marki zaklasyfikować można także do kategorii miejskiej jazdy na rowerze (urban), a technologie KASK są też obecne w ich linii produktów służących ochronie głowy osób pracujących w zawodach tego wymagających - np. w ratownictwie.

KASK to produkty "100% made in Italy" i w każdym egzemplarzu widać, że za stylowym dizajnem stoją włoscy projektanci. Produkcja we włoskiej fabryce KASK gwarantuje jakość produktów. W ramach inicjatywy KASK CSD: Comfort-Safety-Design każdy egzemplarz poddawany jest rygorystycznym testom bezpieczeństwa.

Dbałość o zczegóły oraz zaangażowanie w działalność KASK doświadczonych inżynierów zaowocowały sukcesem marki na arenie międzynarodowej - KASK wielokrotnie otrzymywał nagrody na targach Eurobike oraz ISPO.

Misją KASK jest utrzymywanie idealnego balansu pomiędzy wysokim poziomem technologii zastosowanych w produktach, ich funkcjonalnością i atrakcyjnością wizualną. Po tym jak marka zaczęła być rozpoznawana jako jedna z najlepszych na świecie, KASK nie zamierza obniżać swoich standardów produkcyjnych i planuje oferować produkty coraz lepiej chroniące sportowców.

dopracowane detale wykończenia kasku kask

Wiodący zawodnicy w danych dyscyplinach mają nieograniczony dostęp do najlepszego osprzętu. Nie może być przypadkiem, że wielu z nich wybiera ochronę głowy oferowaną przez Kask.. Wśród kolarzy to np. Chris Froome (triumfator Tour de France w 2016 roku) oraz Michał Kwiatkowski (Mistrz Świata z 2014 roku). Inne sławy korzystające z produktów KASK to Laura Siddal (zawodowa triathlonistka triumfująca m.in. na Challenge Poznań), czy Alessandro Fabian (włoski triathlonista-olimpijczyk). Oprócz zawodowców włoski styl i jakość doceniają rzesze "zwykłych" cyklistów świadomych, że dbanie o własne bezpieczeństwo jest przejawem dojrzałej postawy życiowej. Oraz ekspresją osobowości.

Bezpieczeństwo podczas aktywności ruchowej powinno być dla każdego sportowca priorytetem. Jeżeli bycie bezpiecznym można połączyć z dobrym wyglądem i samopoczuciem, to czemu by tego nie zrobić?

Niech KASK będzie z tobą!

Powrót do kategorii

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku