Morgan Blue

Czysty napęd, to rower sprawiający mniej problemów. Każdy cyklista, który regularnie trenuje, uprawia turystykę lub dojeżdża do pracy, wie, że o swój środek transportu należy dbać. Odpowiednia uwaga przyłożona do serwisowania roweru sprawi, że pojazd będzie służył nam długo i wiernie.

zestaw czyszcząco smarujący pro kit

Oprócz serwisowania roweru na wiosnę oraz przygotowania go do zimy po sezonie, zawsze warto pamiętać o tym by rower na bieżąco konserwować. Kto najlepiej zna się na produkcji środków do pielęgnacji, czyszczenia i smarowania napędów rowerowych? Ludzie, którzy zaczynali od produkcji olejów poddawanych największym obciążeniom podczas zabezpieczenia pracy elementów silników samochodowych.

Profesjonalny fartuch mechanika rowerowego Morgan Blue

Wkrótce potem firma rozpoczęła prace nad środkiem do czyszczenia napędu, który po zastosowaniu specjalnych dodatków miał wyjątkowo niebieski kolor. W nawiązaniu do właściwości kolejnego udanego produktu firma Morgan Oil została przemianowana Morgan Blue i pod tą nazwą funkcjonuje do dzisiaj. Po oleju i środku czyszczącym napęd, przyszła kolej na smar uniwersalny do roweru. W okolicach roku 2005 firma poszerzyła asortyment o produkty kosmetyczne z najwyższej półki - olejki rozgrzewające, do masażów oraz środki pielęgnacyjne. Obecnie Morgan Blue oferuje także narzędzia pomocne w utrzymaniu czystości roweru. Po przeszło 20 latach działania na rynku rowerowym, w katalogu firmy widnieje ponad 50 produktów.


Morgan Blue jest marką znaną i cenioną przez kolarzy na całym świecie. Wystarczy powiedzieć, że ponad 60% zawodowego peletonu używa smarów do łańcucha Morgan Blue, a produkty kosmetyczne MB chwali sobie co piąty zawodnik z elity.

Kooperacja z wielkimi drużynami kolarskimi daje producentowi bezcenne informacje o potrzebach zawodników. Jeśli dany preparat pomoże kolarzowi odnieść sukces kilkutygodniowym wyścigu etapowym, tym bardziej sprawdzi się w użyciu amatorskim. Bo któż by nie chciał być jak Alberto Contrador.. Bliska współpraca Morgana z najlepszymi mechanikami rowerowymi daje firmie przewagę konkurencyjną i pozwala testować produkty w ekstremalnych warunkach. Smar, który utrzyma się na łańcuchu podczas 200 kilometrowej przeprawy przez tonące w deszczu alpejskie przełęcze, poradzi sobie wszędzie.

Powrót do kategorii

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku