Ponczo Rain Poncho unisex, niebieski FASTRIDER Powiększ

Ponczo Rain Poncho unisex, niebieski FASTRIDER

Lekkie ponczo rowerowe, niezastąpione dla codziennych rowerzystów. Podczas jazdy w deszczu chroni również uda, które zwykle mokną najbardziej. Uchwyty mocujące do rąk zapobiegają podwiewaniu. Wykonane z wodoodpornego w 100% nylonu powlekanego PVC. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka gratis.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Lekkie ponczo rowerowe, niezastąpione dla codziennych rowerzystów. Podczas jazdy w deszczu chroni również uda, które zwykle mokną najbardziej. Uchwyty mocujące do rąk zapobiegają podwiewaniu. Wykonane z wodoodpornego w 100% nylonu powlekanego PVC. Kaptur z daszkiem dobrze chroni głowę. Duża kieszeń na piersi pełniąca również funkcję pokrowca. Zapinana na zamek. Zamek pod szyją umożliwiający łatwe zakładanie oraz wentylację podczas jazdy. Odblaskowe elementy zwiększające widoczność. Doskonałe uzupełnienie garderoby turystów rowerowych.
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Kolor: niebieski
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Ponczo Rain Poncho unisex, niebieski

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.