Cena (zł)
-
Marka
Kolor
Do hamulców hydraulicznych
Do hamulców mechanicznych
Montaż
Dodatkowe parametry
Uchwyty przewodu hydraulicznego JAGWIRE

(2)

Kolor: czarny

39.00 zł 31.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%
Producent: JAGWIRE

wykonane z aluminium / przyklejane do ramy / dodatkowo opaska zaciskowa / do pancerzy o średnicy 4.5 - 6.0mm / kpl.=4szt.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD9496
czarny

W magazynie wysyłka w 24h

2 szt.
31.90 zł Cena kat. 39.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%

Końcówki przewodu hydraulicznego JAGWIRE Quick-Fit

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny-złoty-srebrny

65.00 zł 58.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 9%
Producent: JAGWIRE

Zestaw końcówek przyłączeniowych dla przewodu Jagwire HyFlow.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD26265
czarny-złoty-srebrny

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

58.90 zł Cena kat. 65.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 9%

Firma Jagwire to producent najwyższej jakości pancerzy, linek, klocków hamulcowych oraz innych akcesoriów rowerowych. Liczne kolory proponowanych produktów umożliwiają dopasowania ich kolorystycznie do stylistyki swojego roweru i podkreślić jego indywidualny charakter. Linki i pancerze Jagwire są fabrycznie montowane przez światowej klasy producentów rowerów, takich jak Giant, Specialized, Trek, BMC Cannondale i innych.
Hamulce należą do najbardziej eksploatowanych podzespołów w rowerze. Z tego powodu układ hamulcowy wymaga systematycznego serwisowania. Koniecznością jest regularna wymiana klocków. Przydadzą się też inne akcesoria do hamulców rowerowych, np. linki, pancerze (w przypadku hamulców V-brake) albo płyn hamulcowy, olej mineralny i przewód hamulcowy Shimano (w przypadku hamulców tarczowych hydraulicznych Shimano). W zależności od rodzaju zamontowanych w rowerze hamulców pracy związanej z ich serwisowaniem może być mniej lub więcej. W przypadku hamulców tarczowych hydraulicznych może zajść konieczność montażu nowych. Inna typowa sytuacja to wymiana przewodu. Wymiana hamulca tarczowego to tak naprawdę zadanie trójetapowe. Każde wymaga zastosowania innych części oraz narzędzi i akcesoriów. Pierwszą fazą jest montaż elementów układu, czyli m.in. przykręcenie tarczy do piasty. Druga to skracanie przewodu hamulcowego Shimano, które wykonujemy przy użyciu specjalnego zestawu. W jego skład wchodzi m.in. łącznik, nakrętki i srebrna tulejka zwana oliwką, a niekiedy – klucz 8 mm. Przy montowaniu hamulców tarczowych hydraulicznych niezbędny jest też zestaw do odpowietrzania (Avid, Shimano, lub innych marek). Dzięki niemu pozbędziemy się z systemu powietrza, które się tam dostało wskutek nieszczelności układu i np. wycieku płynu. Przy zakupie zestawu zwróćmy uwagę, jakiego rodzaju substancję wykorzystują nasze hamulce (płyn DOT albo olej), i wybierzmy tę właściwą.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku