Cena (zł)
-
Marka
Kolor
Montaż
Przeznaczenie
Dodatkowe parametry
Hamulec AVID DB1

(0)

Kolor: czarny

285.00 zł 129.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 55%
Producent: AVID

DB1 wyróżniają się w swojej kategorii cenowej dzięki niezawodnej konstrukcji i wyraźnemu, precyzyjnemu czuciu hamowania.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD125395
czarny
Długość linki/przewodu : 750 mm, Montaż: przód

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
129.00 zł Cena kat. 285.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 55%

Firma Avid specjalizuje się w hamulcach rowerowych. Wysokiej jakości produkty zapewniają pełną kontrolę nad siłą hamowania w każdych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hamulców tarczowych i V-brake dostępną w naszym sklepie.
Hydrauliczne hamulce tarczowe coraz częściej znajdziemy na wyposażeniu rowerów, nawet tych niższych klas. A to dlatego, że oferują dużą siłę hamowania, łatwość dozowania siły i niewrażliwość na warunki atmosferyczne. W hydraulicznych hamulcach rowerowych stosuje się olej mineralny albo płyn hamulcowy DOT. Najczęściej spotykane są zaciski z dwoma tłoczkami, jednak do ekstremalnych zastosowań używa się zacisków z czterema tłoczkami dla jeszcze większej siły hamowania. Tarcze hamulcowe mają różne średnice, najpopularniejsze to 160, 180 i 203 mm. Większa tarcza zapewnia większą siłę hamowania i lepszą modulację (łatwość dozowania siły). Wyróżniamy dwa rodzaje mocowania tarczy hamulcowej do piasty - Center Lock (wielowypust) oraz na sześć śrub. Przy montażu hamulca do ramy lub widelca może być potrzebny odpowiedni adapter. Warto też zawsze mieć zapasowy komplet klocków hamulcowych, gdyż podczas jazdy w szczególnie niesprzyjających warunkach potrafią zużywać się dość szybko.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku