Cena (zł)
-
Marka
Kolor
Montaż
Przeznaczenie
Dodatkowe parametry
Hamulec AVID X0

Brak opinii

(0)

Wyprzedaż

Kolor: czarny-szary

790.00 zł 209.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 74%
Producent: AVID

Avid X0 Trail to hydrauliczny hamulec tarczowy, który posiada klamkę TeperBore z systemem Reach Adjust oraz jest kompatybilny z obejmą Matchmaker X. Czterotłoczkowy zacisk oferuje skuteczne hamowanie oraz dobrą modulację.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD125455
czarny-szary

W magazynie wysyłka w 24h

11 szt.
209.00 zł Cena kat. 790.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 74%

Firma Avid specjalizuje się w hamulcach rowerowych. Wysokiej jakości produkty zapewniają pełną kontrolę nad siłą hamowania w każdych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hamulców tarczowych i V-brake dostępną w naszym sklepie.
Hydrauliczne hamulce tarczowe coraz częściej znajdziemy na wyposażeniu rowerów, nawet tych niższych klas. A to dlatego, że oferują dużą siłę hamowania, łatwość dozowania siły i niewrażliwość na warunki atmosferyczne. W hydraulicznych hamulcach rowerowych stosuje się olej mineralny albo płyn hamulcowy DOT. Najczęściej spotykane są zaciski z dwoma tłoczkami, jednak do ekstremalnych zastosowań używa się zacisków z czterema tłoczkami dla jeszcze większej siły hamowania. Tarcze hamulcowe mają różne średnice, najpopularniejsze to 160, 180 i 203 mm. Większa tarcza zapewnia większą siłę hamowania i lepszą modulację (łatwość dozowania siły). Wyróżniamy dwa rodzaje mocowania tarczy hamulcowej do piasty - Center Lock (wielowypust) oraz na sześć śrub. Przy montażu hamulca do ramy lub widelca może być potrzebny odpowiedni adapter. Warto też zawsze mieć zapasowy komplet klocków hamulcowych, gdyż podczas jazdy w szczególnie niesprzyjających warunkach potrafią zużywać się dość szybko.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku