Cena (zł)
-
Marka
Szerokość wewnętrzna
Ilość otworów
Kolor
Przeznaczenie
Typ hamulca
Dodatkowe parametry
Obręcz ALEXRIMS Supra MT

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny-srebrny

od 68.00 zł
Producent: ALEXRIMS

Ekstremalnie wytrzymała obręcz, do najcięższych zastosowań, łączona za pomocą spawów, za względów technicznych niekapslowana.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD7124
czarny-srebrny
Ilość otworów: 32, Rozmiar koła: 24" Waga: 795 g

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
68.00 zł Cena kat. 89.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 24%

DD7126
czarny-srebrny
Ilość otworów: 36, Rozmiar koła: 24" Waga: 795 g

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

68.00 zł Cena kat. 89.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 24%

Obręcz ALEXRIMS DM24

Brak opinii

(0)

Kolor: czarny

79.90 zł
Producent: ALEXRIMS

Obręcz o ponad przeciętnej wytrzymałości przeznaczona do ekstremalnych warunków jazdy. Ścianki obrabiane CNC, kapslowana.

Ocena klientów:

Brak opinii

id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD12553
czarny
Ilość otworów: 48, Rozmiar koła: 24" Waga: 650 g

Dostępny wysyłka w 3-5 dni

79.90 zł

AlexRims powstał w 1992 roku i jest największym producentem kół i obręczy rowerowych. Opracowując nowe materiały, oferuje coraz lżejsze i za razem mocniejsze produkty w celu zapewnienia najwyższej wytrzymałości i najniższej wagi. W ofercie sklepu znajdziesz wiele modeli obręczy zarówno szosowych jak i MTB. Alexrims testuje swoje wyroby na na wyścigach we współpracy z najlepszymi zawodnikami we wszystkich gałęziach kolarstwa.
Obręcze rowerowe 24 cale to standard przeznaczony głównie do zjazdowych rowerów górskich, czyli m.in. downhillu (DH), freeride'u (FR), four crossa (4X) Obręcze 24-calowe spotyka się także w wyścigowych odmianach BMX. Oprócz tego mają zastosowanie w jednośladach dla najstarszych dzieci. Dawniej były powszechnym rozwiązaniem w rowerach typu składak. Obręcz 24 cale ma średnicę 507 mm. Najczęściej produkowana jest z aluminium. Produkty najwyższej klasy powstają z włókna węglowego, przez co są równie wytrzymałe jak te aluminiowe, ale zdecydowanie od nich lżejsze. Na co zwrócić uwagę, wybierając obręcze rowerowe do DH czy obręcze FR? Przede wszystkim należy się upewnić, z jakim rodzajem hamulców mogą współpracować. Drugą kwestią jest liczba otworów na szprychy (32, 36, a może 48). Warto również sprawdzić szerokość obręczy. Im jest ona większa, tym stabilniej prowadzi się jednoślad podczas wstrząsów. Z drugiej strony wraz z szerokością zwiększa się waga produktu. Trzeba tu znaleźć kompromis. Dobrej jakości obręcz 24-calowa do zjazdów na pewno powinna mieć profil wielokomorowy oraz kapslowane otwory na szprychy. Te cechy zapewnią jej jeszcze większą wytrzymałość, która jest decydująca w tej odmianie kolarstwa.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku