Obręcz Arch EX 26" 32H czarna Stan's NoTubes Powiększ

Obręcz Arch EX 26" 32H czarna Stan's NoTubes

Nowa obręcz Arch EX 26". Jest lżejsza od swojego poprzednika o 20g, a przy tym szersza i mocniejsza. Obręcz przy zachowaniu bardzo niskiej masy sprosta nawet bardzo agresywnej jeździe w terenie. W odróżnieniu od standardowych obręczy obręcze Stan`s No Tubes mają obniżone o 2-3mm ścianki boczne przez co są wytrzymalsze, mniej podatne na odkształcenia oraz na dobicie opony przy niskim ciśnieniu. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka gratis.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
310046 czarny
  • 26 cali / 32 otwory
  • Waga kat. [g] 400
24h
  • W magazynie wysyłkowym
4  szt.
Wyprzedaż
Promocja
269,00
Cena kat. 385,00 zł
Oszczędzasz: 30%
Kiedy Stan Koziatek zakładał firmę Stan's No Tubes jego misją było rozwiązanie problemu podatnego na przebicie ogumienia rowerowego. Zaprojektowane przez niego w 2001 r. systemy uszczelniające, opony i dedykowane do nich obręcze do dziś są obowiązującym na rynku standardem. Rozwiązania wdrożone przez Stan's No Tubes są wyborem zarówno amatorów jak i zawodników startujących na olimpiadach. Producent poza oponami i obręczami oferuje również najwyższej jakości kompletne zestawy kół do rowerów szosowych i MTB.
Nowa obręcz Arch EX 26". Jest lżejsza od swojego poprzednika o 20g, a przy tym szersza i mocniejsza. Obręcz przy zachowaniu bardzo niskiej masy sprosta nawet bardzo agresywnej jeździe w terenie. W odróżnieniu od standardowych obręczy obręcze Stan`s No Tubes mają obniżone o 2-3mm ścianki boczne przez co są wytrzymalsze, mniej podatne na odkształcenia oraz na dobicie opony przy niskim ciśnieniu.
  • Rozmiar: 26" x 24.6mm
  • Wersja: Disc
  • ERD: 541
  • Taśma: 25mm
  • Wszystkie obręcze Stan`s No Tubes można w bardzo prosty sposób przystosować do systemu bezdętkowego poprzez dodanie wentyli, specjalnej taśmy oraz płynu.
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Obręcz Arch EX 26" 32H czarna

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.