Cena (zł)
-
Marka
Szerokość
Kolor
Dodatkowe parametry
Opona do trenażera ELITE Coperton Indoor

(5)

Kolor: biały-czerwony

149.00 zł 119.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 20%
Producent: ELITE

Opona przeznaczona do treningu na trenażerze lub rolkach. Mniejsze wibracje i cichsza praca daje wyższy komfort treningu.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD59357
-
Rozmiar koła: 28", Szerokość: 23 mm

W magazynie wysyłka w 24h

3 szt.
119.00 zł Cena kat. 149.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 20%

Miłość do dwóch kółek, synteza innowacji z tradycją i najwyższa precyzja -Elite od ponad trzydziestu lat nieustannie doskonali swoje konstrukcje, oferując bezkonkurencyjne produkty. Jakość włoskiej marki odzwierciedla używanie jej trenażerów, opon czy innych komponentów przez mistrzów światowych tourów, uczestników legendarnych wyścigów takich jak: Tour de France, Giro d'Italia czy Paris-Roubaix. Wieloletnia współpraca z profesjonalistami oraz amatorami zrodziła owoc w postaci niebagatelnych koncepcji, które dziś wyznaczają nowe standardy. To Elite stworzył rewolucyjny, ultracichy trenażer rowerowy Drivo wykorzystujący technologię Direct Drive, czy przenoszący moc bezpośrednio na koło zamachowe model Turbo Muin. Twórca z półwyspu Apenińskiego zapisuje się złotymi zgłoskami na kartach rowerowej historii.
Wbrew pozorom opona do trenażera zużywa się. Wszystko przez tarcie powstające podczas styku opony z rolką. W dobrej jakości produkcie opór ten jest minimalizowany. W efekcie opona do trenażera szosowa czy opona do trenażera MTB wystarcza na dłużej w porównaniu do standardowych opon, nie obniżając przy tym komfortu treningu ani nie pogarszając jego warunków. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na kilka innych czynników. Pierwszym jest fakt, czy opona do trenażera rolkowego ślizga się po powierzchni wałków. Można to sprawdzić poprzez ustawienie wysokiego oporu hamulca. Do istotnych kryteriów wyboru należy też głośność pracy. Tarcie powoduje hałas, jednak niektóre produkty ograniczają go do minimum. W tym gronie znajduje się opona do trenażera Schwalbe. Można jej używać nawet w mieszkaniu. Na trwałość ogumienia do trenażerów wpływa również odporność na nagrzewanie się i wycieranie. W tym elemencie wyróżnia się opona do trenażera Tacx. Jej duża gęstość oplotu sprawia, w trakcie praca temperatura opony zwiększa się tylko w niewielkim stopniu. W przypadku opon do użytku wewnętrznego duże znaczenie ma też podatność na zostawianie śladów. Ta przypadłość zależy od rodzaju surowca użytego do produkcji ogumienia. Opona do trenażera Continental powstaje wyłącznie ze smoły, dlatego przy kontakcie z podłogą albo rolką minimalizuje ryzyko powstania czarnych smug. Podczas eksploatacji należy pamiętać, że opona do trenażera Vittoria oraz opona do trenażera Elite nie nadają się do użytku poza pomieszczeniem. Dotyczy to zresztą ogumienia „rolkowego” wszystkich producentów. Wynika to ze specyfiki tych produktów.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku