Mechanizm korbowy NX GXP 1x11rz. czarny bez łożysk SRAM Powiększ

Mechanizm korbowy NX GXP 1x11rz. czarny bez łożysk SRAM

Ekonomiczny mechanizm korbowy wykorzystujący profil zębów SRAM X-Sync. Jakość najwyższych grup SRAM w cenie akceptowalnej dla amatora. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka gratis.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
357001 czarny
  • 1x11rz / 32T / korby 170 mm
  • Waga kat. [g] 680
  • Symbol producenta 00.6118.416.002
15-30 dni
  • W magazynie wysyłkowym
449,00
Cena kat. 509,00 zł
Oszczędzasz: 12%
Mechanizm korbowy z grupy SRAM NX wykorzystujący profil zębów SRAM X-Sync™. Jakość najwyższych grup SRAM w cenie akceptowalnej dla amatora.

SPECYFIKACJA:
  • Materiał ramion: aluminium serii 6000
  • Materiał zębatki: aluminium
  • Dostępne długości ramion: 175 mm
  • W komplecie zębatka 32z, dostępne inne wielkości tarcz: 30/32/34/36/38 z.
  • Brak środka suportu w komplecie


Zastosowane technologie:

X-Sync to specjalnie zaprojektowany kształt zębatki, który zapewnia najwyższy poziom wydajności i trwałości. Standardowe, trójkątne zęby zostały zastąpione wysokimi, kwadratowymi z wąskimi i ostrymi krawędziami, które szybciej łapią kontakt z łańcuchem. Skośne frezowanie zębów poprawia kulturę pracy napędu przy dużych przekosach łańcucha na skrajnych przełożeniach. X-Sync to również szybsze oczyszczanie się z błota i tym samym gładsze działanie i dłuższą żywotność układu napędowego.GXPto technologia uszczelnienia wkładów suportowych, które redukuje tarcie oraz obniża wagę wkładu, co przekłada się płynność obrotu oraz wydajność.

Press Fitto rodzaj wewnętrznego wkładu suportowego GXP, który jest o około 40g lżejszy oraz łatwiejszy w montażu. Miski wkładu są wciskane w mufę suportu, zamiast wkręcane.

Sram
Firma SRAM to korporacja produkująca osprzęt rowerowy, druga na świecie pod względem wielkości. Stopniowo poszerzała wachlarz działalności przejmując duże firmy rowerowe produkujące różnego rodzaju osprzęt. Obecnie firma SRAM jest właścicielem takich marek, jak Rock Shox, Avid czy Truvativ. Producent części rowerowych oferuje najwyższej jakości osprzęt, między innymi manetki, przerzutki, kasety czy mechanizmy korbowe.
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Mechanizm korbowy NX GXP 1x11rz. czarny bez łożysk

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.