Hak dolny z wkrętem CROSSO Click System

Brak opinii

(0)

Made in Poland! Hak dolny od systemu nośnego sakw Click System niemieckiego producenta, firmy Rixen&Kaul, z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD96004
Kolor: -
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny

Producent rodzimych sakw rowerowych i worków transportowych.
Historia zaczyna się na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy pierwsze sakwy powstają w garażu z wojskowego brezentu z usztywnieniem ze sklejki. Ktoś kupił, pojechał na wyprawę, powiedział kolegom, że świetne torby szyje chłopak z Białegostoku. Jego znajomy też kupił i znajomy znajomego… Wkrótce zamówień zaczęło przychodzić tak dużo, że trudno było nadążyć z produkcją.
Dziś skutecznie konkuruje zarówno z markami z zachodu, jak i dalekiego wschodu. Mimo upływu lat nie zmieniła się filozofia firmy: najlepsze materiały, sprawdzone rozwiązania i własna produkcja. Wszystko po to, by sakwy CROSSO przetrwały wiele pasjonujących wypraw! Producent jest dumny, że jego dobrej jakości wyroby mogą towarzyszyć Wam w najradośniejszych momentach waszych wakacji.


Hak dolny od systemu nośnego sakw Click System niemieckiego producenta, firmy Rixen&Kaul, z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku