Kask CATLIKE Mixino World Champion

Brak opinii

(0)

Najbardziej zaawansowany kask szosowy w kolekcji Catlike.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD103759
Kolor:
biały
Rozmiar/Cecha:
Rozmiar: M
Waga: 220 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD103760
Kolor:
biały
Rozmiar/Cecha:
Rozmiar: L
Waga: 230 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Dodatkowe 55-57 cm
 • Kolor biały
 • Płeć damskie, męskie
 • Przeznaczenie szosa
 • Rozmiar M
 • Rozmiar 55-57 cm
 • Typ kasku standardowy

Najbardziej zaawansowany kask szosowy w kolekcji Catlike. W trosce o bezpieczeństwo został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii takich jak grafen, Crash Energy Splitter, czy Shock Absorption System. Siła wstrząsu jest rozkładana na cały kask, dzięki konstrukcji plastra miodu. 39 otworów wentylacyjnych rewelacyjnie chłodzi głowę, zapewniając doskonałą wentylację.Głowa to główny czujnik temperatury naszego ciała. Wysoka temperatura może powodować objawy zmęczenia, zawroty głowy, a nawet odwodnienie. Mając na uwadze to wszystko i potrzeby sportowców, opracowaliśmy system podwójnego zasilania (zdjęcia), która zapewnia maksimum wentylacji. Natomiast rozmieszczenie otworów została ustalona podczas badań naukowyc, liczba tych jest więcej niż znacząca. Dokładnie 39 otworów wentylacyjnych, które wraz z wewnętrznymi kanałami sprzyjają stałemu dopływowi powietrza wewnątrz kasku, pozwalają uniknąć przegrzania.Bezpieczeństwo CES (Crash Energy Splitter Unikalny projekt kasków CATLIKE opiera się nie tylko na estetyce. Wloty powietrza zostały strategicznie rozmieszczone tak aby w razie wypadku, energia generowana rozkładała się na strukturę typu plastra miodu, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo głowy


ARC (Aramid Roll Cage) Kask Mixino posiada wewnętrzny szkielet aramidowy (Aramid Roll Cage), który jest tak samo wytrzymały jak włókno, które jest powszechnie stosowane w przemyśle lotniczym. Aramidowa wkładka została poddana obróbce w osnowie polimerowej z grafenowymi nano-włóknami, co zwiększa wydajność mechaniczną całości, poprawiając tym samym pochłanianie energii uderzenia. Wprowadzając aramidowe i grafenowe nano-włókna razem udało nam się poprawić funkcje bezpieczeństwa kasku, osiągając minimalną objętość i masę.

System amortyzujący SAS (Shock Absorption System) W tym celu maksymalnej ochrony głowy na wewnętrznej stronie przedniej, kask jest spryskany polistyrenem (materiał przygotowany do lepszej absorpcji uderzenia).Outlast - materiał wynaleziony w ramach amerykańskiego programu NASA do wytwarzania kombinezonów dla astronautów. Obecnie stosowany do produkcji specjalistycznej odzieży turystycznej i sportowej. Jest uważany za najbardziej zaawansowany technicznie materiał stosowany w odzieży termalnej. Zaprojektowany tak by zgromadzoną energię cieplną uwalniać w czasie, gdy jest jego nadmiar i gromadzić ciepło, gdy jest jego za mało.  Najważniejsze informacje:

 • In-Mold
 • Otwory wentylacyjne: 39
 • Ultra lekkie zapięcie Multi positioning system (MPS Evo) - umożliwia zoptymalizowanie komfortu kasku dzięki jego systemowi regulacji w 4 punktach. Zaprojektowany, aby dostosować się do każdego rozmiaru głowy: 1-regulacja położenia (umożliwia regulację średnicy kasku), 2-regulacja szerokości (pozwala dostosować do wszystkich kształtów głowy: owalu, elipsy, podłużne), 3-regulacja wysokości (uniemożliwia jakikolwiek dyskomfort potylicznego odcinka czaszki), 4-regulacja z tyłu (usuwa nacisk na centralnej części kręgu szyjnego)
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku