Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Moskitiera SEA TO SUMMIT Mosquito Pyramid Net - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD142528
  • Kod EAN 9327868008650

Moskitiera Mosquito Pyramid Net od marki SEA TO SUMMIT to propozycja, która świetnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wypraw kempingowych. Zapewni ona skuteczną ochronę przed owadami, a także przenoszonymi przez nie chorobami. Z uwagi na jej uniwersalność okaże się szczególnie przydatna zarówno podczas wycieczek w tropiki, jak i w przydomowym ogrodzie.

SEA TO SUMMIT to marka, która słynie z funkcjonalnych i kompaktowych rozwiązań. Jednym z nich jest niezwykle lekka i praktyczna moskitiera Mosquito Pyramid Net, którą bez problemu zamontujesz w namiocie czy na otwartym powietrzu. Niewielkie otwory skutecznie ochronią Cię przed owadami, zapewniając przy tym komfortową wentylację, która znacznie ułatwi zaśnięcie w upalne dni.

Wytrzymały materiał, z którego została wykonana moskitiera, sprawia, że nie musisz obawiać się, że przypadkowo ulegnie ona zniszczeniu. Praktyczny sznurek pozwoli na zawieszenie jej w namiocie. Konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby moskitiera zapewniała optymalną przestrzeń ponad głową, co znacznie ułatwia poruszanie się w jej wnętrzu.

Kolorowe narożniki pomogą w rozstawieniu moskitiery, a wytrzymały pokrowiec pozwoli na bezpieczny transport, bez obawy, że konstrukcja ulegnie rozerwaniu.

Moskitiera SEA TO SUMMIT Mosquito Pyramid Net - opinie

  • Tomasz
    5,0

    Opinia potwierdzona zakupem

    Ok.