Multi Spray JL69 JUICE LUBES Powiększ

Multi Spray JL69 JUICE LUBES

Juice Lubes JL69 wykonuje zasadnicze zadanie wypierając wilgoć, która może spowodować korozję i uszkodzenia, jednocześnie smaruje czyszczone komponenty przedłużając ich żywotność. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (1)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
322411 ---
  • 400ml
  • Waga kat. [g] 0
  • Waga real. [g] 0
15-30 dni
  • W magazynie wysyłkowym
44,90
Juice Lubes JL69 wykonuje zasadnicze zadanie wypierając wilgoć, która może spowodować korozję i uszkodzenia, jednocześnie smaruje czyszczone komponenty przedłużając ich żywotność.

Odznacza się doskonałymi właściwościami penetracyjnymi i antykorozyjnymi, które gwarantują wyparcie wilgoci z trudno dostępnych miejsc. Mówiąc wprost, jeśli wilgoć jest w stanie dostać się do jakiegoś miejsca, to JL69 wypchnie ją z powrotem.

To także doskonałe narzędzie do luzowania zapieczonych elementów, bez potrzeby użycia przedłużek kluczy i palników acetylenowych.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu roweru z brudu za pomocą Dirt Juice i spłukania czystą wodą, spryskaj JL69 wszystkie zakamarki, w których wilgoć może pozostać i spowodować późniejsze problemy. Szczególną uwagę należy zwrócić na tylne i przednie przerzutki, wkład suportu, elementy zawieszenie i pancerze.

Uwaga! Nie wolno rozpylać na tarcze i klocki hamulcowe.
Ocena klientów:
5 (1)
5
Dodano:
Przez:

Użyty przeze mnie przy montażu linek i pancerzy w celu nie zabezpieczenia ich przed możliwym dostaniem się wilgoci do środka. Kolor smaru: bezbarwny. Wydajność: duża.

Oceń Multi Spray JL69

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.