Penetrant 400ml aerozol WD-40 Powiększ

Penetrant 400ml aerozol WD-40

Błyskawicznie i skutecznie działający penetrant docierający do trudno dostępnych zakamarków - poluzowuje zapieczone i zardzewiałe połączenia i gwinty, oraz jest odporny na wilgoć i wodę. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (1)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Historia powstania najsłynniejszego na świecie wielofunkcyjnego preparatu smarującego sięga 1953 roku. Wówczas to pracownicy Rocket Chemical Company w San Diego w Kaliforni postanowili stworzyć skuteczny środek wypierający wodę i zapobiegający powstawaniu rdzy. Udało im się to za 40. razem stąd nazwa: Water Displacement - 40th attempt (Wyparcie wody - 40. podejście). Początkowo używany był do ochrony przed korozją powłok międzykontynentalnych pocisków balistycznych. Dziś preparat WD-40 jest najbardziej oczywistym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznego środka do smarowania, usuwania zabrudzeń, zapobiegania korozji, itd. W roku 2016 oferta producenta została poszerzona o specjalistyczne środki dedykowane do roweru: smary na różne warunki pogodowe, oraz środek czyszczący.

WD-40 Pentrant 400ml aerozol
Błyskawicznie i skutecznie działający penetrant docierający do trudno dostępnych zakamarków - poluzowuje zapieczone i zardzewiałe połączenia i gwinty, oraz jest odporny na wilgoć i wodę. Rekomendowane użycie: nakrętki, śruby, zamki, łańcuchy, łożyska, zapięcia, rolki, rury, podnośniki, narzędzia, złącza.
  • Poluzowuje zapieczone śruby
  • Odporność na temperatury: -20°C do 90°C
  • Szybko czyści zardzewiałe i skorodowane części
Ocena klientów:
5 (1)
5
Dodano:
Przez:

WD jak WD, nieoceniona pomoc przy zapieczonych śrubach

Oceń Penetrant 400ml aerozol

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.