Pianka do czyszczenia łancucha Foaming Chain Cleaner w sprayu FENWICK'S Powiększ

Pianka do czyszczenia łancucha Foaming Chain Cleaner w sprayu FENWICK'S

Flagowy produkt marki Fenwick’s – aktywna pianka do czyszczenia Foaming Bike Cleaner jest absolutną nowością na rynku polskim. Jej unikalna formuła oraz skuteczność w oczyszczaniu łańcucha z nagromadzonych na nim brudów jest bezkonkurencyjna. Pozostając w stanie ciekłym w opakowaniu, w którym jest dostarczana, po rozpyleniu przybiera postać obfitej piany, utrzymującej się na czyszczonej powierzchni i ułatwiającej rozpuszczenie wszelkich znajdujących się tam zabrudzeń. Uzyskany efekt świetliście czystego łańcucha jest piorunujący. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (11)
×
Dostępne wersje [2]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
360689 ---
 • 200 ml
 • Symbol producenta 869
24h
 • W magazynie wysyłkowym
>12  szt. 29,50
360701 ---
 • 500 ml
 • Symbol producenta 869
24h
 • W magazynie wysyłkowym
>12  szt. 54,50
Flagowy produkt marki Fenwick’s – aktywna pianka do czyszczenia Foaming Bike Cleaner jest absolutną nowością na rynku polskim. Jej unikalna formuła oraz skuteczność w oczyszczaniu łańcucha z nagromadzonych na nim brudów jest bezkonkurencyjna. Pozostając w stanie ciekłym w opakowaniu, w którym jest dostarczana, po rozpyleniu przybiera postać obfitej piany, utrzymującej się na czyszczonej powierzchni i ułatwiającej rozpuszczenie wszelkich znajdujących się tam zabrudzeń. Uzyskany efekt świetliście czystego łańcucha jest piorunujący.

Pianka nie zawiera kwasów i rozpuszczalników, jest przeznaczona do każdego roweru. Bezpośrednia aplikowanie pianki na łańcuch i kasetę, okazuje się być znacznie wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do płynnych odtłuszczaczy. Dodatkowo środek z łatwością poddaje się usunięciu przy użyciu wody, będąc biodegradowalnym i nieszkodliwym dla środowiska.
 • Aktywna formuła głęboko czyszcząca
 • Bezkonkurencyjna skuteczność w czyszczeniu łańcucha
 • Błyskawiczna w zastosowaniu
 • Bez kwasów i rozpuszczalników, przeznaczona do każdego roweru
 • Dostępna w aerozolu 200 lub 500 ml.

Fenwick’s powstał w 1995 roku jako niewielki rodzinny biznes. Genezą jego powstania była potrzeba stworzenia przyjaznego środowisku preparatu, który z powodzeniem będzie stosowany do czyszczenia samochodów kempingowych, mebli ogrodowych i ram okiennych UPVC, będąc jednoczesnie środkiem biodegradalnym, który nie wpłynie niekorzystnie na środowisko naturalne.

W myśl ideologi „Wierzymy w to co robimy” twórcy Fenwick’s, żartobliwie określanego dzisiaj mianem „Dobrego, starego Pana Fenwicksa” – rodzinne tradycje są obecnie kontynuowane przez jego synów-bliźniaków Johnatana i Jamesa. Bracia uprawiając triathlon i kolarstwo górskie, zdegustowani skutecznością dostępnych na rynku środków do pielęgnacji rowerów, wprowadzili na rynek własną linię produktów rowerowych. Stworzona przez nich Pianka do czyszczenia łańcucha pozostaje unikalnym i jedynym tego rodzaju produktem na skalę światową do dnia dzisiejszego.

Fenwick’s jest najlepiej sprzedawaną i najbardziej rozpoznawalną marką w Wielkiej Brytanii, dostarczającą szerokiego asortymentu środków czyszczących przeznaczonych do kamperów, jachtów, łodzi motorowych, rowerów i motocykli. Co jednak najważniejsze – środki Fenwick’s są biodegradowalne i przyjazne środowisku. Ich wyjątkowość i specyfika zostały już docenione w Danii, Holandii i krajach Skandynawskich.
Ocena klientów:
5 (11)
5
Dodano:
Przez:

Hej, kupiłem towar po opiniach w sieci. Centrum Rowerowe oferowało najlepsze warunki, więc wziąłem. Towar dotarł. Pierwsze użycie i lekko załamany, bo nie było efektu. Stwierdziłem, że dokupię gąbkę, która jest polecana do tego zestawu. Pianka i gąbka sprawiły, że na mojej twarzy pojawiły się uśmiech. Łańcuch wrócił do czystości Zębatki nie pokrywa żaden brud. Polecam, bo naprawdę warto!! Świetny środek!!

5
Dodano:
Przez:

Naprawdę skuteczny. Używa się go łatwo i daje super efekty.

5
Dodano:
Przez:

5/5 Doskonały produkt, można zaoszczędzić dużo czasu,pieniędzy i nerwów.

5
Dodano:
Przez:

Polecam.

5
Dodano:
Przez:

Każdy powinien to mieć. Naprawdę robi robotę.

5
Dodano:
Przez:

Polecam !!! Rewelacja !!! Brudu nie ma !!! Znika !!!!

5
Dodano:
Przez:

Jeden z najlepszych środków do usuwania brudu na łańcuchu.

5
Dodano:
Przez:

5
Dodano:
Przez:

Świetny produkt,byłem zaskoczony lśniącym łańcuchem po uzyciu pianki z gąbką fenwicks.Rewelacja!!!

5
Dodano:
Przez:

Fenwick's robi robotę. Czyszczenie napędu stało się łatwebi szybkie a najważniejsze skuteczne. Polecam

5
Dodano:
Przez:

Świetny odtłuszczacz do łańcucha. Używam go w połączeniu z gąbką tej samej firmy i świetnie się spisuje

Oceń Pianka do czyszczenia łancucha Foaming Chain Cleaner w sprayu

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.