Środek czyszczący Bike Cleaner 1l  WD-40 Powiększ

Środek czyszczący Bike Cleaner 1l WD-40

Nowa linia produktów od kultowego producenta dedykowana dla rowerzystów. Prosty w użyciu środek do czyszczenia roweru. Szybko usuwa brud, olej i sadzę. Sprawdza się na wszystkich typach powierzchni: pokrytych lakierem, plastikowych, gumowych i chromowanych. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (1)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Historia powstania najsłynniejszego na świecie wielofunkcyjnego preparatu smarującego sięga 1953 roku. Wówczas to pracownicy Rocket Chemical Company w San Diego w Kaliforni postanowili stworzyć skuteczny środek wypierający wodę i zapobiegający powstawaniu rdzy. Udało im się to za 40. razem stąd nazwa: Water Displacement - 40th attempt (Wyparcie wody - 40. podejście). Początkowo używany był do ochrony przed korozją powłok międzykontynentalnych pocisków balistycznych. Dziś preparat WD-40 jest najbardziej oczywistym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznego środka do smarowania, usuwania zabrudzeń, zapobiegania korozji, itd. W roku 2016 oferta producenta została poszerzona o specjalistyczne środki dedykowane do roweru: smary na różne warunki pogodowe, oraz środek czyszczący.


Nowa linia produktów od kultowego producenta dedykowana dla rowerzystów. Prosty w użyciu środek do czyszczenia roweru. Szybko usuwa brud, olej i sadzę. Sprawdza się na wszystkich typach powierzchni: pokrytych lakierem, plastikowych, gumowych i chromowanych.
  • Prosty i szybki w użyciu
  • Czyści całą powierzchnię
  • Pojemność 1l
Ocena klientów:
5 (1)
5
Dodano:
Przez:

Kapitalnie usuwa zabrudzenia z ramy roweru, kół, elementów plastikowych.

Oceń Środek czyszczący Bike Cleaner 1l

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.