Środek czyszczący FS-10 Bike Cleaner 1l FENWICK'S Powiększ

Środek czyszczący FS-10 Bike Cleaner 1l FENWICK'S

Fenwick's FS-10 jest stworzony z mieszanki płynnych, głęboko czyszczących surowców pozostawiających nieskazitelną, wolną od zanieczyszczeń powierzchnię. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
360762 ---
  • 1 litr
  • Symbol producenta 869
24h
  • W magazynie wysyłkowym
>12  szt. 44,50
Fenwick’s FS-10 jest stworzony z mieszanki płynnych, głęboko czyszczących surowców pozostawiających nieskazitelną, wolną od zanieczyszczeń powierzchnię. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych środków produkowanych z proszkowych surowców nie pozostawia osadu podczas wysychania. Stosowany do wszystkich części roweru łącznie z włóknami węglowymi, tarczami hamulcowymi, delikatnymi anodyzowanymi częściami itd.
  • Z łatwością rozpuszcza zabrudzenia na ramach rowerowych
  • Wolny od żrących i trących substancji, nie zawiera silikonu
  • Bezpośrednia aplikacja przy pomocy rozpylacza
  • Biodegradowalny
  • Przyjazny środowisku
  • Pojemność: 1000ml

Fenwick’s powstał w 1995 roku jako niewielki rodzinny biznes. Genezą jego powstania była potrzeba stworzenia przyjaznego środowisku preparatu, który z powodzeniem będzie stosowany do czyszczenia samochodów kempingowych, mebli ogrodowych i ram okiennych UPVC, będąc jednoczesnie środkiem biodegradalnym, który nie wpłynie niekorzystnie na środowisko naturalne.

W myśl ideologi „Wierzymy w to co robimy” twórcy Fenwick’s, żartobliwie określanego dzisiaj mianem „Dobrego, starego Pana Fenwicksa” – rodzinne tradycje są obecnie kontynuowane przez jego synów-bliźniaków Johnatana i Jamesa. Bracia uprawiając triathlon i kolarstwo górskie, zdegustowani skutecznością dostępnych na rynku środków do pielęgnacji rowerów, wprowadzili na rynek własną linię produktów rowerowych. Stworzona przez nich Pianka do czyszczenia łańcucha pozostaje unikalnym i jedynym tego rodzaju produktem na skalę światową do dnia dzisiejszego.

Fenwick’s jest najlepiej sprzedawaną i najbardziej rozpoznawalną marką w Wielkiej Brytanii, dostarczającą szerokiego asortymentu środków czyszczących przeznaczonych do kamperów, jachtów, łodzi motorowych, rowerów i motocykli. Co jednak najważniejsze – środki Fenwick’s są biodegradowalne i przyjazne środowisku. Ich wyjątkowość i specyfika zostały już docenione w Danii, Holandii i krajach Skandynawskich.
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Środek czyszczący FS-10 Bike Cleaner 1l

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.