Zaawansowana maszynka do czyszczenia łańcucha Cleaner  X-3 Chain  MUC-OFF Powiększ

Zaawansowana maszynka do czyszczenia łańcucha Cleaner X-3 Chain MUC-OFF

Zaawansowane urządzenie do czyszczenia łańcucha. Dzięki rozbudowanemu systemowi szczotek oraz gumowych zapadek pomaga w utrzymaniu łańcucha w perfekcyjnej czystości. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA


Firma Mac-Off powstała w 1994 roku w Wielkiej Brytanii i szybko zyskała zaufanie zawodników MTB. Jest jednym z czołowych producentów olejów i smarów stosowanych w mechanice rowerowej oraz preparatów do konserwacji i pielęgnacji rowerów.


Zaawansowane urządzenie do czyszczenia łańcucha. Dzięki rozbudowanemu systemowi szczotek oraz gumowych zapadek pomaga w utrzymaniu łańcucha w perfekcyjnej czystości. W zestawie z urządzeniem sprzedawany jest Muc-Off Drivetrain Cleaner 75 ml wydajnym preparatem do czyszczenia łańcucha. Stworzony do usuwania najcieższego brudu z łańcucha zastowane rozpuszczalniki dogłębnie penetrują brud i smar.
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Zaawansowana maszynka do czyszczenia łańcucha Cleaner X-3 Chain

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.