Spodenki Depart Shorts czarno-czerwone KROSS Powiększ

Spodenki Depart Shorts czarno-czerwone KROSS

Spodenki o klasycznym kroju wykonane z elastycznego poliestru. Wyposażone w wygodną wkładkę 2D. Guma silikonowa umiejscowiona na wykończeniu zapewnia stabilne ułożenie nogawek podczas jazdy. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
346737 czarno-czerwony
  • M
24h
  • W magazynie wysyłkowym
1  szt.
Wyprzedaż
Promocja
119,00
Cena kat. 159,99 zł
Oszczędzasz: 26%
Kross
Kross to największa marka rowerowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Firma zajmuje się produkcją rowerów każdej klasy w szerokim przedziale cenowym,od rowerów przeznaczonych dla amatorów poprzez nowoczesne rowerwy wyczynowe. W kolekcji firmy Krossa sporo miejsca zajmują również rowery turystyczne,miejskie i dziecięce. Dostępny jest także szereg akcesoriów, jak liczniki, oświetlenie, narzedzia oraz kolekcja odzieży rowerowej.


Spodenki o klasycznym kroju wykonane z elastycznego poliestru. Wyposażone w wygodną wkładkę 2D. Guma silikonowaumiejscowiona na wykończeniu zapewnia stabilne ułożenie nogawek podczas jazdy.
  • Panel I: 80% poliester, 20% elastan
  • Panel II: 87% poliester, 13% elastan
  • Wkładka: 2D absorbująca wilgoć
  • Nogawki zakończone gumą silikonową
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Spodenki Depart Shorts czarno-czerwone

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.