krem Chamois zapobiegający otarciom 125ml ENDURA Powiększ

krem Chamois zapobiegający otarciom 125ml ENDURA

Krem Chamois na obtarcia produkowany z naturalnych składników. Specjalnie dobrane składniki tworzą na skórze barierę, która chroni przed otarciami i bólem. Dodatkowo, krem łagodzi także ból spowodowany uszkodzeniami skóry oraz przyspiesza gojenie ran. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
339573 ---
  • 125 ml
15-30 dni
  • W magazynie wysyłkowym
55,00
Endura
Firma Endura rozpoczęła działalność w 1992 roku w Szkocji. W bardzo krótkim czasie stała się onajednym z największych producentów odzieży rowerowej w Wielkiej Brytanii, a obecnie ma swoje siedziby między innymi w Europie, Skandynawii, Australii, USA oraz na Dalekim Wschodzie.Produkty, wśród których znajduje się przede wszystkim odzież MTB, szosowa oraz użytku miejskiego charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną.

Krem Chamois

Krem Chamois na otarcia produkowany z naturalnych składników. Specjalnie dobrane składniki tworzą na skórze barierę, która chroni przed otarciami i bólem. Dodatkowo, krem łagodzi także ból spowodowany uszkodzeniami skóry oraz przyspiesza gojenie ran.

Ocena klientów:
0 (0)

Oceń krem Chamois zapobiegający otarciom 125ml

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.