Okulary SX-B 1 czarne KROSS Powiększ

Okulary SX-B 1 czarne KROSS

Lekkie podstawowe okulary sportowe wyposażone w soczewki wykonane z poliwęglanu. Soczewki wykonane są w technologii sferycznej - nie powodują zniekształcenia obrazu na obrzeżach soczewki. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
4 (1)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Kross
Kross to największa marka rowerowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Firma zajmuje się produkcją rowerów każdej klasy w szerokim przedziale cenowym,od rowerów przeznaczonych dla amatorów poprzez nowoczesne rowerwy wyczynowe. W kolekcji firmy Krossa sporo miejsca zajmują również rowery turystyczne,miejskie i dziecięce. Dostępny jest także szereg akcesoriów, jak liczniki, oświetlenie, narzedzia oraz kolekcja odzieży rowerowej.


Lekkie podstawowe okulary sportowe wyposażone w soczewkiwykonane z poliwęglanu. Soczewki wykonane są w technologii sferycznej -nie powodują zniekształcenia obrazu na obrzeżach soczewki. Regulowany,wymienny nosek pozwala na lepsze dopasowanie okularów dokształtu nosa.

Materiał ramki: poliwęglan
Materiał soczewki: poliwęglan
Filtr: UV400

Ocena klientów:
4 (1)
4
Dodano:
Przez:

fajne etui, ale do przechowywania okularów w domu, bo nawet do samochodu za duże. Cena z promocji 49 zł bardziej adekwatna do tego modelu niż cena regularna 79 zł.

Oceń Okulary SX-B 1 czarne

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.