Olej JUICE LUBES Chain Juice Dry

(1)

Chain Juice Dry jest zaawansowanym, bardzo wytrzymałym olejem przeznaczonym na suche warunki, który działa nieco inaczej niż inne suche smary.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów: (1)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD70303
Kolor: -
Rozmiar/Cecha:
Opakowanie: 130 ml
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [1]
  • Dodatkowe butelka
  • Opakowanie 130 ml
  • Warunki suche
  • Zastosowanie do łańcucha
Marka Juice Lubes Baner

Chain Juice Dry jest zaawansowanym, bardzo wytrzymałym olejem przeznaczonym na suche warunki. Zawieszony jest w biodegradowalnym dodatku smarnym, który zapewnia transport i powoduje szybszą penetrację trudno dostępnych miejsc. Po nałożeniu na łańcuch optymalnej ilości, dodatek transportowy odparowuje, pozostawiając na elementach łańcucha cienką powłokę smarną, która jest sucha w dotyku i nie absorbuje brudu z otoczenia. Zapewnia czystszą i cichszą pracę.

Sposób użycia:

1. Dla uzyskania najwyższej wydajności, stosuje się na czysty i odtłuszczony łańcuch. Do mycia i odtłuszczenia łańcucha należy użyć Dirt Juice Super Gnarl z maszynką The Dirty Little Scrubber, po czym wypłukać i pozostawić do wyschnięcia.

2. Zdemontuj dozownik i zamknięcie zabezpieczające. Ponownie zamontuj dozownik pozostawiając tylko małą szczelinę, żeby uniknąć nadmiernemu zużyciu oleju. Oprzyj dozownik na tulejkach łańcucha i delikatnie ściskaj buteleczkę, żeby wydostawał się cienki strumień, podczas kręcenia korbą do tyłu. Po dwóch pełnych przebiegach, łańcuch będzie optymalnie nasmarowany.

Jeśli olej kapie na podłogę to znaczy, że go aplikujesz zbyt szybko!

Z uwagi na sposób, w który pracuje Chain Juice Dry, najlepiej nakładać od dwóch do czterech cienkich warstw. Dla lepszej penetracji i odparowania, należy stosować kilkuminutowe przerwy pomiędzy aplikacją każdej z nich. Najlepiej smarować łańcuch zaraz po skończonej jeździe i myciu roweru a nie tuż przed jej rozpoczęciem. Jest to zalecane, aby maksymalnie wydłużyć czas potrzebny dla zapewnienia optymalnej wydajności i ochrony antykorozyjnej we wszystkich zakamarkach.

Recenzje produktu
Ocena klientów: (1)
  • Dodano: 2017-03-03

    Przez: ania-dominik

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku