Opaska aktywności POLAR Loop

Brak opinii

(0)

Monitorowanie własnej aktywności fizycznej nigdy nie było tak proste, jak przy użyciu opaski Loop marki Polar.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [3]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD89648
Kolor:
niebieski
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120059
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120060
Kolor:
fioletowy
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Ant+ nie
 • Gps nie
 • Kolor niebieski
 • Płeć damskie, męskie
 • Pomiar prędkości nie

Opaska Loop marki Polar to nowoczesny monitor aktywności, który pomaga znaleźć czas na codzienną aktywność. Jego głównym zadaniem jest przekazywanie użytkownikowi motywujących informacji oraz indywidualnie dostosowanych wskazówek treningowych.

Loop jest opaską, która monitoruje pokonywaną odległość oraz zlicza liczbę kroków. Model przypomina specjalnym powiadomieniem o wykonywaniu przerw, a także określa liczbę spalanych kalorii na podstawie danych użytkownika. Praktyczne wskazówki pozwalają osiągać dzienne cele, które długofalową przekładają się na poprawienie kondycji. Opaska wyposażona został również w monitor snu. Wszystkie dane zbierane przez urządzenie umieszczane są w serwisie internetowym oraz aplikacji Polar Flow.

Ponadto urządzenie posiada zapięcie ze stali nierdzewnej, a pasek pasuje na każdą rękę. Model jest wodoodporny. Dzięki 85 diodom wyświetlane komunikaty są dobrze czytelne. Wygoda użytkowania sprawia, że Polar Loop można nosić przez całą dobę. Umożliwia to monitorowanie jakości i długości snu w aplikacji Polar Flow.

polar czujnik loop monitorowanie aktywności

Funkcje

Kroki i Dystans

Użytkownik otrzymuje informację o liczbie kroków i pokonanym dystansie.

Powiadomienie o Braku Aktywności

Praktyczna funkcja informuje o bezczynności trwającej dłużej niż 55 minut. Inteligentny Licznik Kalorii Stworzenie indywidualnego algorytmu w oparciu o dane użytkownika, takie jak płeć, wiek, wzrost, waga oraz intensywność ćwiczeń pozwalają na powstanie indywidualnego sposobu obliczania liczby spalonych kalorii.

Monitor snu

Monitorowanie czasu i jakości snu umożliwia poznanie i analizę własnych nawyków dzięki serwisowi internetowemu oraz aplikacji Polar Flow. Łatwy dostęp w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych pozwala na szybką weryfikację najważniejszych parametrów.

Funkcje smart coaching

Pomiar Aktywności

Funkcja informuje użytkownika o aktywności podejmowanej przez niego w ciągu dnia. Urządzenie przekazuje praktyczne porady, umożliwiające osiągnięcie dziennego celu związanego z aktywnością.

Korzyści z Aktywności

Opaska Loop zbiera dane na temat dziennej, tygodniowej oraz miesięcznej aktywności. Analizując zdobyte informacje, urządzenie stara się motywować użytkownika i podpowiedzieć co należy robić, aby utrzymać odpowiednią kondycję.

Inteligentny Licznik Kalorii

W oparciu o masę ciała, wiek, wzrost, płeć, intensywność treningu oraz maksymalne tętno najdokładniejszy na rynku licznik OwnCal podaje ilość spalonych kalorii.

Energy Pointer

W zależności od tego, czy celem posiadacza zegarka jest schudnięcie czy podniesienie wydolności organizmu, urządzenie informuje o najistotniejszych efektach podejmowanej aktywności, co pozwala skupić się na jej najważniejszych elementach. W celu korzystania z funkcji wymagany jest nadajnik na klatkę piersiową Polar H7 (niedołączony do zestawu).

Rezultat Treningu

Od razu po zakończeniu treningu sportowiec otrzymuje informację zwrotną, motywującą go do dalszej pracy. Wszystkie dane zbierane są w systemie Polar Flow. Funkcja dostępna przy korzystaniu z dodatkowego nadajnika na klatkę piersiową Polar H7 (niedołączony do zestawu). Tętno Podczas Treningu Dzięki dołączeniu nadajnika Polar H7 (niedołączonego do zestawu) opaska może wyświetlać bieżące tętno podczas treningu.

Specyfikacja techniczna

 • Waga modelu: 38 g
 • Szerokość urządzenia: 20 mm
 • Pojemność akumulatora litowo-polimerowego: 25 mAh
 • Czas działania: 6 dni (monitorując codzienną aktywność + 1 godzina treningu dziennie)

Łączność:

 • Synchronizacja bezprzewodowa: Bluetooth ® Smart
 • Złącze USB: możliwość ładowania i synchronizacji danych z PC lub Mac
 • Kompatybilność serwisu Polar Flow: Mac OS X – 10.6 (i nowsze), Windows XP, 7, 8
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania
 • Języki obsługi: polski, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, duński, holenderski, szwedzki, norweski, niemiecki, włoski, fiński, rosyjski, chiński, japoński
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku