Pedały LOOK Keo Easy

Brak opinii

(0)

Look Keo Easy to najtańszy model francuskiego producenta. Dzięki prostej konstrukcji i łatwemu wpięciu/wypięciu polecane dla osób zaczynających przygodę z systemem zatrzaskowym.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD83681
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Waga: 255 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny
  • Platforma nie
  • Zatrzaskowe tak
logo look

Powstała w 1951 roku francuska firma LOOK początkowo zajmująca się produkcją wyposażenia narciarskiego dziś jest producentem wysokiej jakości komponentów rowerowych. Za jej największe osiągnięcie uznawane jest opatentowanie w latach 80. XX wieku pierwszych zatrzaskowych pedałów rowerowych, które bardzo szybko zyskały uznanie w zawodowym peletonie.

Pedały Keo Easy czarne

Look Keo Easy to podstawowy model francuskiego producenta. Prosta konstrukcja i łatwe wpięcie i wypięcie dedykują ten model dla osób zaczynających współpracę z systemem zatrzaskowym. Dopasowana siła sprężyny odciągającej zatrzask zmniejsza ryzyko przewrócenia się u początkujących kolarzy.
  • Korpus z wytrzymałego kompozytu.
  • Oś ze stali cr-mo.
  • Łatwe wpięce/wypięcie.
  • W komplecie bloki 4.5st.
  • Waga katalogowa 255g

Technologie:

os_look_keo_plus Oś pedałów Look keo easy jest wykonana ze stali Chromolly ma kształt stożka co zwiększa sztywność, łożyskowana jest przy pomocy dwóch rodzajów łożysk kulkowego i igiełkowego. Łożyska rozdzielone są wkładką, która utrzymuje je na miejscu ich pracy. Rozwiązanie to zostało przetestowane w trakcie 2 milionów obrotów z częstotliwością 100 obrotów na minutę pod obciążeniem 90 kg z dodatkowym efektem mimośrodowym co znacznie utrudnia test.
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku