Oferty pracy w CentrumRowerowym

OFERTY PRACY:

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

DORADCA KLIENTA

Od kandydatów oczekujemy między innymi:
  • znajomości tematyki rowerowej
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności sprzedażowych
  • biegłego posługiwania się komputerem,
  • mile widziana jest umiejętność komunikacji w języku angielskim
Oferujemy:
  • pracę w młodym zespole w renomowanej firmie w branży sportowej
  • zniżki pracownicze na sprzedawany asortyment
  • umowę zlecenie i/lub umowę o pracę
Dodatkowe informacje
  • miejce pracy - Poznań
Oferty wraz z CV, będę przyjmowane tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres bartosz.janiszewski@dadelo.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać "Oferta Pracy-NAZWA STANOWISKA" .

Prosimy o zamieszczanie w CV poniższej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Nie zwracamy przesłanych dokumentów.

COPYWRITER

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie unikalnych opisów do produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym
  • Tworzenie artykułów tematycznych, wpisów na blogi
  • Prowadzenie działań Link Buildingowych
  • Obsługę systemów CMS, umieszczanie treści w Internecie
Wymagania:
  • Umiejętność płynnego pisania treści na każdy temat
  • Sprawne poruszanie się w Internecie i łatwość w szukaniu potrzebnych informacji
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO i Link Buildingu
  • Znajomość działania for internetowych, blogów tematycznych oraz mediów społecznościowych
  • Umiejętność obsługi podstawowych środowisk CMS (Wordpress, Blogger)
  • Umiejętność perfekcyjnego posługiwania się językiem polskim, znajomość zasad ortografii i poprawnej pisowni
  • Duże zaangażowanie, kreatywność, pozytywne podejście
  • Dobra organizacja pracy, gotowość do nowych wyzwań zawodowych
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość branży rowerowej
  • Znajomość narzedzi wspierających działania SEO
Oferujemy:
  • Interesującą pracę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę lub inne zasady współpracy
  • Wdrożenie i przygotowanie merytoryczne
  • Zniżki pracownicze na sprzedawany asortyment
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres norbert.melnik@dadelo.pl w temacie wpisując "Rekrutacja COPYWRITER"

Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dadelo sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Dadelo sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

MENEDŻER PRODUKTU

Opis stanowiska:

  • tworzenie i optymalizacja treści sklepów internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • aktualizacja i kontrola cen
  • wyniki sprzedaży danych marek/kategorii
  • współpraca z działami odpowiedzialnymi za marketing
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty sklepu
  • aktualizacja bazy produktów
  • wystawianie i aktualizacja ofert na allegro

  • Wymagania:

  • dobra znajomość branży rowerowej
  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel
  • umiejętność tworzenia kreatywnych opisów produktów zgodnych z aktualnymi trendami mody i z wymaganiami SEO
  • dobra organizacja czasu pracy

  • Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

  • CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres krzysztof.klecha@ccr-sport.com w temacie wpisując "Rekrutacja menedżer produktu

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CCR SPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dadelo Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.