Pulsometr POLAR A370

Brak opinii

(0)

Wodoodporny pulsometr Polar A370 monitoruje aktywność fizyczną użytkownika, przez całą dobę mierżąc tętno. Posiada także funkcje treningowe.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD120065
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120066
Kolor:
biały
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Ant+ nie
 • Gps nie
 • Kolor czarny
 • Płeć damskie, męskie
 • Pomiar prędkości nie

Wodoodporny monitor aktywności fizycznej marki Polar będzie badać ruch użytkownika, a także motywować go do treningu. Urządzenie pomaga efektywniej wykorzystywać czas na ćwiczenia. Mierząc tętno z nadgarstka, użytkownik dowiaduje się, jak jego serce pracuje o różnych porach dnia. Umożliwia to dobranie najodpowiedniejszej dla danego sportowca intensywności ćwiczeń.

polar a 370 pulsometr

Biorąc pod uwagę istotność snu dla zdrowia użytkownika, jego analiza, wykrywanie nie tylko długości i jakości, ale też zakłóceń pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać czas regeneracji organizmu.

Po połączeniu urządzenia ze smartfonem można korzystać z sygnału GPS, co umożliwia zapisanie śladu trasy. Ponadto nie trzeba śledzić powiadomień o wiadomościach czy połączeniach na telefonie, wystarczy odebrać je na ekranie Polar A370, dzięki czemu nie ma konieczności przerywania treningu.

Konto w serwisie Polar Flow można połączyć z kontami w innych serwisach, m.in. Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal i MapMyFitness.

polar a 370 pulsometr

Funkcje

Trening oparty na pomiarze tętna z nadgarstka

Optyczny pomiar tętna jest jedną z nowości, która Polar zastosował w pulsometrze a370, polega na pochłonięciu odbitego światła, które powraca z naświetlenia skóry.

GPS z Telefonu

Dzięki połączeniu pulsometru z GPSem, użytkownik może mierzyć prędkość i dystans, a także zapisywać ślad trasy.

Prędkość i Dystans z Nadgarstka

Nie trzeba już biegać z telefonem, aby mierzyć tempo i dystans. Teraz informacje o tych parametrach uzyskamy na podstawie ruchów ręką.

Cele Treningowe

Planowanie celów treningowych w serwisie Polar Flow wraz z opcją synchronizacji ich z monitorem aktywności fizycznej sprawiają, że podejmowany wysiłek może być jeszcze bardziej efektywny. Dzięki opcji zapisywania ulubionych treningów użytkownik w dowolnym momencie może je powtórzyć.

Profile Sportowe

Profile sportowe to zapisane ustawienia dla ponad 100 dyscyplin sportowych. Wybór odpowiednich opcji pomaga jeszcze skuteczniej kontrolować dziennik aktywności w serwisie Polar Flow, a także umożliwia wyświetlanie najważniejszych informacji podczas treningu.

Powiadomienia z Telefonu

Dzięki powiadomieniach o połączeniach, wiadomościach, e-mailach i notatkach z kalendarza wyświetlanych bezpośrednio na ekran pulsometru, nawet podczas treningu sportowiec nie przegapi żadnych ważnych informacji.

Powiadomienia o braku aktywności

Urządzenie przypomina o niezwykle ważnych dla zdrowia przerwach, podczas których należy wykonywać aktywność fizyczną. Ma to bardzo dobry wpływ na jego zdrowie.

Funkcje Smart Coaching

Wskaźnik Aktywności

Ustalanie indywidualnego celu dziennego dla posiadacza pulsometru motywuje go, aby przez cały dzień podejmować aktywność fizyczną. Przekazywanie praktycznych wskazówek pomaga wypełnić ogólnoświatowe zalecanie dotyczące aktywności fizycznej.

Podsumowanie Aktywności

Urządzenie zbiera informacje na temat aktywności dziennej, tygodniowej oraz miesięcznej. Analizując zdobyte informacje, urządzenie motywuje użytkownika i doradza, co należy robić, aby utrzymać odpowiednią kondycję.

Licznik Kalorii

Licznik OwnCal podaje ilość spalonych kalorii w oparciu o masę ciała, wiek, wzrost, płeć, intensywność treningu oraz maksymalne tętno. Jest to jeden z najdokładniejszych licznik spalonych kalorii dostępny na rynku.

Fitness Test (Wymagany nadajnik na klatkę piersiową Polar H10 niedołączony do zestawu)

Aby poprawić swoją wydolność, użytkownik ma możliwość wykonywania 5-minutowego testu, który monitoruje jego postępy.

Sleep Plus

Zawansowana technologia monitorowania snu umożliwia uzyskanie danych opisujących jego jakość na podstawie precyzyjnego monitorowania ruchów ciała.

Ciągły Pomiar Tętna

Monitorowanie tętna przynosi wiele korzyści, pozwala użytkownikowi uzyskać wyczerpujące informacje na temat zmian tętna w ciągu dnia.

Rezultat Treningu

Niezwłocznie po zakończeniu treningu użytkownik otrzymuje motywujące go do dalszej pracy wskazówki oraz najistotniejsze informacje o korzyściach z wykonywanych ćwiczeń. Szczegółowe dane zostają zapisane w specjalnym pliku treningowym, dzięki czemu można przeanalizować je na stronie producenta.

Program Treningu Biegowego

Spersonalizowany plan treningowy, bazując na aktywności użytkownika, umożliwia dostosowanie rodzaju i ilości ćwiczeń do aktualnego poziomu wysiłku fizycznego. Program trwa od 9 do 14 tygodni i składa się z treningu bazowego, przygotowującego i taperingu, zawiera ponadto ćwiczenia rozciągające, siłowe oraz trening mięśni głębokich. W ten sposób można np. przygotować się do zbliżającej się imprezy biegowej.

Specyfikacja techniczna

 • Waga: 37,3g
 • Grubość/szerokość paska: 13,5 / 23,5 mm
 • Materiał paska: silikon
 • Parametry techniczne
 • Wodoodporność (WR 30)
 • Wyświetlacz dotykowy TFT (szeroki kąt patrzenia)
 • Akumulator: 110 mAh (czas działania 4 dni przy całodobowym monitorowaniu wraz z pomiarem tętna + 1 godzina aktywności, ale bez korzystania z powiadomień)
 • Rozdzielczość: 80 x 160 pikseli
 • Rozmiar ekranu: 13 x 27 mm
 • Optyczny czujnik tętna
 • Bezprzewodowa synchronizacja z aplikacją Polar Flow, która służy do monitorowania aktywności, analizy postępów oraz przekazuje informacje dotyczące korzyści dla zdrowia z treningów.
 • Złącze micro USB umożliwia ładowanie i synchronizację danych z PC (Windows XP, 7, 8, 10) lub Mac (OS X 10.6 lub nowsze)
 • Urządzenie kompatybilne z iOS 7 i nowsze oraz Android 4.3 i nowsze Polar A37-0 współpracuje z (niedołączonymi do zestawu) waga Polar Balance, nadajnikami H7 i H10
 • Oprogramowanie posiada możliwość aktualizacji
 • Języki obsługi: polski, angielski, chiński (uproszczony), duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki i włoski
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku