Pulsometr POLAR M200 GPS

Brak opinii

(0)

Zegarek z pulsometrem M200 posiada wbudowany moduł GPS i jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców, którzy chcą efektywniej prowadzić treningi.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD120071
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120072
Kolor:
czerwony
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Ant+ nie
 • Gps nie
 • Kolor czarny
 • Miejsce pomiaru nadgarstek
 • Płeć damskie, męskie
 • Pomiar prędkości tak

M200 to zegarek wyposażony w pulsometr, który podczas każdego treningu monitoruje aktywność i daje cenne wskazówki, aby zwiększyć efektywność wysiłku. Pomiar tętna z nadgarstka jest bardzo wygodnym rozwiązaniem nie wymagającym dodatkowych akcesoriów. Model podąża z duchem czasu. Producent wyposażył go w akcelerator, a także nadajnik GPS, który pozwala lepiej wyznaczać trasy, obliczać przebyty dystans i prędkość. Wodoodporność zegarka sprawia, że można go zabrać wszędzie.

polar pulsometr m200 dla biegaczy

Model monitoruje aktywność całodobowo, zarówno podczas treningu, jak i snu. Pozwala wyznaczyć dzienną ilość kroków, spalone kalorie, a także analizuje jakość i czas snu. Specjalnie dla biegaczy przygotowano możliwe do pobrania programy treningowe na dystanse 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Warto zaznaczyć, ze model M200 poprzez swój uniwersalny design doskonale pasuje do każdego stroju, nie tylko sportowego. Aplikacja Polar Flow umożliwia rejestrowanie danych bezpośrednio z zegarka oraz na ich podstawie opracowanie lepszego treningu. Można także podłączyć M200 z innymi serwisami, takimi jak Strava.

Funkcje

Inteligentny Licznik Kalorii

Indywidualny algorytm, który pozwala w inteligentny sposób obliczyć spalone kalorie, bazując na danych użytkownika, takich jak wiek, płeć, waga, wzrost oraz przede wszystkim intensywność ćwiczeń.

Pomiar Aktywności

Funkcja nie tylko informuje o podejmowanej w ciągu dnia aktywności. Urządzenie przekazuje ważne wskazówki, umożliwiające osiągnięcie dziennego celu.

Podsumowanie aktywności

Zegarek mierzy poziom zarówno dziennej, jak i tygodniowej czy miesięcznej aktywności. Takie informacje pomagają zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną.

Training Benefit

Po zakończeniu treningu otrzymać można wiadomość zwrotną o wpływie treningu na organizm. Wszystkie dane zbierane są w aplikacji mobilnej Polar Flow.

Running Index

Opcja umożliwia monitorowanie efektywności treningów biegowych.

Akcelerator

Wbudowany akcelerator (przyspieszeniomierz) umożliwia określanie prędkości oraz przebytego dystansu na podstawie ruchów zegarka umieszczonego na nadgarstku.

Program treningu biegowego

Aplikacja Polar Flow pozwala trenować wraz ze specjalnie opracowanym programem dla biegaczy. Istnieje możliwość wyboru opcji względem dystansu 5km, 10km, półmaratonu lub maratonu. Plan treningowy pomoże lepiej przygotować się do zawodów.

Wbudowany sensor GPS

Sensor GPS dostarcza dane o prędkości, dystansie i wyznaczonej trasie.

Trening oparty na monitorowaniu tętna

Trening uzależniony od tętna pozwala na efektywne monitorowanie organizmu w czasie wysiłku. Model M200 mierzy tętno z nadgarstka i wyświetla wartość na ekranie.

Wiele profilów sportowych

Zegarek nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej. Model daje możliwość stworzenia wielu profili sportowych, aby trenować tak, jak się lubi.

Polar Flow

Serwis internetowy Polar Flow, dostępny jest również w aplikacji mobilnej. Jego zadaniem jest rejestrowanie danych z treningu, snu oraz dziennej aktywności. Umożliwia opracowanie bardziej efektywnych ćwiczeń i planów treningowych.

Bądź w kontakcie

Skomunikowanie zegarka ze smartfonem pozwala otrzymywać powiadomienia z telefonu. Na ekranie wyświetlą się informacje o otrzymanej wiadomości tekstowej, połączeniu przychodzącym, a także przypomnienia o wydarzeniach zapisanych w kalendarzu.

Kadencja biegu z zegarka

Możliwość monitorowania kadencji biegu, w celu zwiększenie efektywności i zapobiegania kontuzjom.

Indywidualne cele

Możliwość ustawienia indywidualnych celów treningowych i obserwację poziomu ich realizacji za pomocą Polar Flow.

Ekrany dla biegaczy

Ciekawe rozwiązania zastosowane w zegarku, to na przykład możliwość porównania swoich wyników do rekordzistów, czy wyznaczenie wyniku testu Coopera przy obecnym tempie.

Ekosystem Polar

Marka Polar udostępnia pełen pakiet możliwości, które pozwolą lepiej wykorzystać urządzenie i przyczynią się do wzrostu efektywności treningu.

Strava

Dane treningowe można synchronizować z serwisem Strava, ale także MyFitnessPal i Training Peaks.

Specyfikacja techniczna

 • Waga modelu: 40 g
 • Grubość urządzenia: 12 mm
 • Rozmiar ekranu: średnica 26mm (1324 piksele)
 • Pomiar tętna z nadgarstka
 • Wbudowany moduł GPS z technologią wspomagania satelitarnego SiRFInstantFix
 • Akcelerometr
 • Automatyczne i manualne okrążenia
 • Sygnalizacja za pomocą wibracji
 • Wodoodporny (nadaje się do używania podczas pływania)
 • 4 MB pamięci flash
 • Pojemność akumulatora litowo-polimerowego: 180 mAh
 • Czas działania na akumulatorze: do 6 dni (przy całodobowym monitorowaniu aktywności i 1 godzinie treningu dziennie z włączonymi funkcjami GPS i optycznego monitorowania tętna, bez powiadomień z telefonu)

Łączność

 • Technologia Blluetooth Smart do łączenia z urządzeniami przenośnymi (nadajnik H7 lub aga Polar Balance
 • Złącze USB: możliwość ładowania i synchronizacji danych z PC lub Mac
 • Kompatybilność serwisu Polar Flow: Mac OS X – 10.6 (i nowsze), Windows XP, 7, 8
 • Oprogramowanie z możliwością aktualizacji
 • Kompatybilność aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne
 • Języki obsługi: polski, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, holenderski, szwedzki, norweski, niemiecki, włoski, fiński, rosyjski, chiński, japoński
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku