Siodełko SELLE ITALIA Novus Superflow 2017

Brak opinii

(0)

Novus powraca w nowym wcieleniu, dzięki kilku dodatkowym funkcjom. Nowe wydłużone wycięcie w siodle zapewnia komfort i ulgę w newralgicznych punktach nacisku.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD105965
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Płeć: damskie, męskie, Rozmiar: S3 Waga: 235 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD105975
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Płeć: damskie, męskie, Rozmiar: L3 Waga: 220 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Dodatkowe S3 / 136 x 282 mm
  • Kolor czarny
  • Płeć damskie, męskie
  • Przeznaczenie mtb, szosowe
  • Rozmiar S3
Marka selle italia

Klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Odnowiony Novus powraca w nowym wcieleniu, dzięki kilku dodatkowym funkcjom. Nowe wydłużone wycięcie w siodle zapewnia komfort i ulgę w newralgicznych punktach nacisku w razie potrzeby, a kształt konstrukcji jest stworzony dla dodatkowej głębokiej pozycji.

Najważniejsze cechy:

  • Wydłużone wycięcie w siodle dla maksymalnej ulgi
  • Stożkowy kształt opatentowanego nosa siodła zmniejsza tarcie wewnętrzne uda o bok siodła i ułatwia nieograniczony ruch
  • Zalecane zarówno do jazdy w terenie jak i na szosie
  • Pręty siodła: stal z tytanowym wzmocnieniem o średnicy 7 mm
  • Pokrycie Fibra-Tek

Technologie:

Fibra-Tek: Pokrycie siodła wykonana z technicznego mikrowłókna, który gwarantuje mocną i trwałą powłokę zewnętrzną, która zachowuje bardzo niskią wagę.

 Superflow: Specjalnie powiększone anatomiczne wycięcie, które umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji w czasie jazdy. Skutecznie redukuje wszystkie fizyczne ograniczenia spowodowane długotrwałym naciskiem na miednicę, które dotyka wielu rowerzystów, zwłaszcza podczas jazdy na długich dystansach.

Pręty TI 316 - Pręty siodła wykonane z tytanu TI 316 posiadają zwiększoną odporność i trwałość o 25%, oraz zredukowaną wagę o 15% w porównaniu z tradycyjnymi prętami .

30% Carbon - Skorupa siodła wykonana w 30% z włókna węglowego.  

System IDMatch: 

Pozwala dobrać odpowiednie siodło z oferty Selle Italia. Został opracowany na podstawie pomiarów antropometrycznych i czynnościowych rowerzystów. System mierzy się następująco: szerokość między krętarzami (jest to odległość mierzona po zewnętrznej części kości udowych), obwód uda i pozycja miednicy. Na podstawie pomiaru szerokości między krętarzami którą uzyskujemy za pomocą specjalistycznej miarki uzyskujemy szerokość między guzami kulszowymi, czyli parametr określający szerokość siodełka. Drugim parametrem który jest mierzony jest obwód uda, jest to istotne szczególnie dla osób które wąsko prowadzą kolana podczas jazdy i obcierają udami o siodełko. Trzecim i ostatnim jest mierzenie pozycji miednicy przy skłonie do przodu, pozwala to kreślić czy potrzebne jest siodełko z dziurą bądź bez. Wyniki powyższych pomiarów są wpisywane na stronę IDMatch gdzie po dokonaniu przeliczeń system sugeruje odpowiednie dla nas siodełko. Siodełka są podzielone na kategorie S1,S2, S3 i L1, L2, L3. Siodełka z kategorii S to siodełka wąskie, kategoria L to siodełka szerokie, cyfra po literze oznacza czy siodełko powinno być z dziurą i z jak dużą. Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku