Torby rowerowa na ramę

Są łatwe w montażu i świetnie wpasowują się w konstrukcję dwóch kółek. Mają różne kształty i rozmiary. Torby rowerowe pod ramę to jeden z najwygodniejszych sposobów na przewożenie rzeczy jednośladem. Doskonale nadają się do zabezpieczenia najpotrzebniejszych drobiazgów, takich jak telefon, klucze czy portfel. Są stworzone do przechowywania podręcznych narzędzi, niezbędnych do naprawy roweru na trasie. Większa torba pod ramę rowerową jest podstawowym wyposażeniem do uprawiania bikepackingu, czyli wypraw "na lekko”.

POLECAMY

4,8

28 opinii

64 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,9

7 opinii

64 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

-24% 59 zł
44 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

-15% 59 zł
49 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,8

8 opinii

59 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

199 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

-6% 169,90 zł
159 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,7

3 opinie

99 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

6 opinii

54 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,8

4 opinie

59 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

-6% 169,90 zł
159 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,3

7 opinii

80 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,6

17 opinii

64 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,4

5 opinii

69 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,8 / 5

Nasza ocena
na Opineo

W jaki sposób przewozić rzeczy na rowerze? Dobrym sposobem są torby rowerowe na ramę. Przydadzą się podczas krótkiej przejażdżki po mieście, jednodniowej wycieczki rekreacyjnej oraz wielodniowej wyprawy. W naszej ofercie dostępne są w wielu w rodzajach, kształtach i wymiarach.

Torba pod ramę i jej funkcje

Torba rowerowa na ramę bez problemu pomieści najpotrzebniejsze podręczne akcesoria, takie jak telefon, portfel, klucze i dokumenty, dzięki czemu nie musimy obciążać tymi drobiazgami rowerowej odzieży. Przyda się też jako stałe miejsce przechowywania podręcznych narzędzi i części zapasowych, które zawsze należy mieć ze sobą w razie awarii jednośladu. Większa torba na ramę roweru zda egzamin podczas dłuższych wypraw, mieszcząc znaczną część naszego bagażu.

Rama, czyli idealny stelaż

Rowerowa rama świetnie sprawdza się jako stabilna konstrukcja, na której możemy zawiesić lub oprzeć torbę rowerową. Takie wyposażenie mocujemy zwykle do elementów konstrukcyjnych za pomocą rzepów lub ściągaczy. Tak zamocowany ładunek nie zwiększa gabarytów jednośladu, sprawia też, że rower prowadzi się stabilnie i bezpiecznie. Torby rowerowe pod ramę instalujemy zwykle w jej narożnikach: z przodu lub z tyłu. Niektóre modele opierane są o górną rurę i mostek kierownicy, co ułatwia dostęp do przechowywanych w nich rzeczy.

Duże, średnie i małe torby rowerowe na ramę

Torba rowerowa na ramę może występować w różnych rozmiarach. Ten najmniejsze są lekkie, nie zajmują wiele miejsca i służą do przechowywania najpotrzebniejszych drobiazgów. Bardzo często mają kształt trójkąta. Nieco większe konstrukcje pozwalają na schowanie do nich przedmiotów o nieco większych gabarytach, np. kurtki przeciwdeszczowej i prowiantu. Największe torby na ramę to akcesoria, które montujemy na całej długości górnej części ramy. Tego rodzaju wyposażenie często używane jest podczas dłuższych wypraw w ramach tzw. bikepackingu, czyli stylu uprawiania turystyki rowerowej bez nadmiernego obciążania dwóch kółek.