Wysięgniki PROFILE DESIGN T1+ Aluminium

Brak opinii

(0)

Triathlonowe wysięgniki T1 + AL Profile Design o ergonomicznym gięciu Ski-Bend pozwalają na wygodny i pewny chwyt. Wykonane zostały z mocnego i trwałego aluminium.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD118105
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny
Marka profile design baner

Wysięgniki T1 + AL od firmy Profile Design są przeznaczone do lemodnki Ski-bend i gwarantują pewny chwyt i neutralne ułożenie dłoni. Wewnętrzne prowadzenie linek poprawia aerodynamikę. Wysięgniki pasują do wszystkich uchwytów i podłokietników. Niewielką masę i dużą wytrzymałość zawdzięczają zastosowaniu specjalnego stopu aluminium.

Regulacja lemondki:

1. Wysokość podłokietników- Konieczne jest zamontowanie podłokietników na odpowiedniej wysokości i szerokości, które pozwolą przy ustawieniu aerodynamicznej pozycji ciała na zachowanie pełnego komfortu jazdy.

2. Długość wysięgników- długość rączek powinna być tak ustawiona, aby można wygodnie trzymać ich koniec, mając czubek łokcia tuż przy końcu podłokietnika. Uzyskana poprzez to pozycja ciała pozwala na przeniesienie ciężaru ciała na przód i podparciu na najszerszej części przedramienia.

3. Kąt wysięgników- nie ma gotowej reguły wyznaczającej odpowiedni kąt, należy popróbować z jego ustawieniem aż do momentu, w którym uzyskana pozycja ciał pozwoli na największy relaks ramion.

4. Szerokość podłokietników - należy je ustawić na tyle szeroko, tj. do momentu uzyskania największej wygody łokci. Zbyt szerokie rozstawienie tworzy niepotrzebną przestrzeń, która minimalizuje cel aerodynamicznej pozycji. Natomiast zbyt wąskie wpływa na poczucie dyskomfortu. Idealna będzie tu zasada złotego środka, który zapewni komfort i pozwoli uzyskać aerodynamiczną pozycję ciała.

Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku