Zapięcie U-lock MAGNUM 3039

Brak opinii

(0)

U-lock ze stalową linką Magnum 3039 wykonany z wytrzymałego materiału i  technologii X4 Quattro Bolt gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD94169
Kolor:
szary-czarny
Rozmiar/Cecha:
Rozmiar: 120 cm, 9 x 14 cm
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny-szary
  • Mocowanie na ramę tak
  • Rodzaj na klucz
  • Rodzaj zapięcia linka, u-lock
  • Rozmiar 9 x 14 cm, 120 cm
  • Typ zamka na klucz
Magnum

U-lock ze stalową linką Magnum 3039 zapewnia świetną ochronę twojego jednośladu - wytrzymały materiał i opatentowana technologia X4 Quattro Bolt gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kupując Magnum 3039 otrzymasz aż pięć laserowo wycinanych kluczy - gdy zgubisz jeden z nich, w zapasie masz następne. Jeden klucz jest ponadto wyposażony w diodę LED, dzięki której odnajdziesz go nawet w całkowitej ciemności!


Zamek Magnum 3039 wyprodukowany został w opatentowanej przez producenta technologii X4 Quattro Bolt, która zabezpieczając bolce z czterech stron, gwarantuje doskonałą ochronę. Zapięcie jest wykonane z hartowanej stali - jego przecięcie zajmie złodziejowi naprawdę sporo czasu.


Dzięki zaokrąglonemu profilowi i pokryciu szekli, ryzyko uszkodzenia lakieru jest znacznie mniejsze, niż w przypadku zwykłych zapięć. W zestawie znajdziesz uchwyt do mocowania na ramie roweru. Wymiary 90 x 140 mm i dodatkowa linka o długości 1,2 m pozwalają przypiąć nie tylko rower - Magnum 3039 nadaje się także do skuterów i motocykli.
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku