Belki THULE WingBar

Brak opinii

(0)

Aluminiowe belki WingBar umożliwiają przewożenie do 100 kg bagażu. Genialny w swej prostocie system rowków w kształcie litery T ułatwia montaż.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD98922
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Niedostępny

Cena:
DD117760
Kolor:
srebrny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Niedostępny

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny
Marka Thule

Bezpieczne aluminiowe belki bagażowe WingBar znacznie obniżają hałas związany z przewożeniem ładunku dzięki zaczerpnięciu wiedzy z technologii lotniczych. Wykorzystanie WindDiffuser™ skutkuje odchyleniem strumienia powietrza, natomiast TrailEdge™ pomaga zredukować jego opór. Zmniejszenie siły aerodynamicznej belki istotnie wpływa na obniżenie zużycia paliwa. Maksymalne obciążenie belki do 100 kgwraz z możliwością korzystania z pełnej długości belki bazowej pozwala na wygodne załadowanie całego dodatkowego obciążenia na dachu samochodu. WingBar pozytywnie przeszedł miejski test zderzeniowy (zgodny z normą ISO) przy obciążeniu 75 kg. Wyposażenie belki w rowki w kształcie litery T umożliwia intuicyjny montaż, a wygięcie w kształt łagodnego łuku pozwala na łatwe dopasowanie do pojazdu. Należy sprawdzić maksymalne obciążenie dachu samochodu przed zamontowaniem i obciążeniem belek bagażowych ładunkiem.
Praktyczne rowki T

Umożliwiają prosty i intuicyjny montaż elementów przy wykorzystaniu całej belki bazowej. To genialne rozwiązanie ułatwia szybkie zamontowanie belki na dachu samochodu.

thule wingbar rowki T
Ważne:

Do prezentowanych belek może okazać się niezbędny dodatkowy adapter, który należy zakupić osobno. Sugerujemy aby przy jego wyborze skontaktować się z obsługa naszego sklepu lub skorzystać z konfiguratora.

Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku